Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

V neděli startuje také jihočeská amatérská liga

15.4.2010 13:12

V neděli 18. dubna si přijdou na své všichni cyklisté, odstartuje hned několik cyklistických sérií. Kromě bikového poháru na Hluboké to bude i oblíbená silniční liga Giessegi JAL, ve které závodí převážně závodníci z jihu Čech. Prvním závodem patnácti dílného seriálu bude Pičínská časovka - velká cena LEKO s.r.o.

Bookmark and Share

Sraz závodníků v Kraus restaurantu v Pičíně proběhne od 8 hodin a v 11 pak přihlášení závodníci po jednom odstartují na trať dlouhou 28 km, tvořenou dvěma okruhy z Pičína přes Kotenčice, Suchodol, Občov, Žírovy a zpět. Profil okruhu je mírně zvlněný po dobrém asfaltovém povrchu. Pro start je zvolen 30 sekundový interval mezi jednotlivými jezdci, který by měl zaručit jízdu podle pravidel, tedy každého závodníka pouze vlastními silami bez pomoci jízdy v háku za soupeřem.

Po dojetí všech kategorií dospělých bude zorganizován i závod pro děti na malém okruhu přímo v Pičíně, to bude ideální způsob jak děti seznámit s touto cyklistickou disciplínou a naučit je férovému závodění. První 3 v kategorii obdrží věcné ceny. Další závod silniční ligy Giessegi JAL odstartuje 1. května ve Velešíně u Českých Budějovic.

Více informací na jal-cyklo.webz.cz

 

Petr Mach
Foto: Petr Hrůša

Diskusní fórum pro: "V neděli startuje také jihočeská amatérská liga"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |