Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jihočeští silničáři ukončí sezónu v Písku

20.11.2009 14:59

Amatérští cyklisté budou tuto sobotu slavit. Nejlepší ženy, muži i týmy soutěžící v oblíbené JALce – Jihočeské amatérské lize silničních závodníků budou totiž dekorování v píseckém hotelu Bílá růže.

Bookmark and Share

Z rukou pořadatelů série, bývalého profesionálního cyklisty Pavla Camrdy a Čestmíra Kalaše, předsedy cyklokrosové komise ČSC, přeberou už po šestnácté své trofeje.

Slavit se bude už od 17 hodin, kdy se vyhlašovaní sportovci a další příznivci cyklistiky mají začít scházet v hotelu nad píseckým Velkým náměstím. V průběhu večera se kromě představení těch nejlepších ve všech věkových kategoriích bude losovat i tombola o velmi zajímavé ceny, z nichž za zmínku stojí například zapůjčení osobního vozu Toyota, vstupenka na MS v cyklokrosu v Táboře, nebo silniční rám Protek.

Jihočeská amatérská liga tím 21. listopadu uzavře letošní vydařenou sezónu, ve které se úroveň závodění opět zvýšila. Celkem 16 závodů po celých jižních Čechách absolvovalo téměř 90 registrovaných závodníků. Podrobné informace o závodech a celé cyklistické sérii jsou dostupné na webu jal-cyklo.webz.cz.


Petr Mach

Diskusní fórum pro: "Jihočeští silničáři ukončí sezónu v Písku"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |