Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

První novinky na Bike Brno

17.8.2011 15:35

Od 10. do 13. listopadu otevře své brány největší naše výstaviště, které bude opět hostit veletrh Bike Brno. Na co se již teď můžeme těšit?

Bookmark and Share

  • Elektrokola v akci i jako součást Bike konference

Testování elektrokol se stalo již pevnou součástí veletrhu Bike Brno. Letošní testovací dráha bude umístěna v pavilonu G1 a opět nabídne návštěvníkům jedinečnou příležitost seznámit se s nabídkou těchto dopravních prostředků na českém trhu. O rozvoji a využití elektrokol v České republice a Evropě budou hovořit také odborníci na toto téma ve speciálním bloku čtvrteční Bike konference.

  • Král cyklistiky 2011 na veletrhu Bike Brno

Letošní novinkou veletrhu Bike Brno bude vyhlášení „Krále cyklistiky“, tj. ankety o nejlepšího českého cyklistu, která je každoročně vyhlašována Českým svazem cyklistiky. Anketa se koná již od roku 1965. Historicky prvním zvoleným vítězem se stal silniční cyklista Pavel Doležel, který vybojoval stříbro na Závodu míru. Nejúspěšnějšími cyklisty v historii ankety jsou bratři Pospíšilové, kteří zvítězili osmkrát a po nich Ján Svorada, šestinásobný vítěz. Vloni získal toto ocenění Jaroslav Kulhavý. Vyhlášení včetně slavnostního večera proběhne první den veletrhu v sále Rotunda.

  • Manželé Hervéovi na festivalu CYKLOCESTOVÁNÍ

I letos se v rámci veletrhu Bike Brno uskuteční oblíbený a úspěšný festival Cyklocestování, jehož hosté nás zavedou do všech koutů světa a společně s nimi budeme putovat v sedle kola, poznávat svět a cestovat. Největším lákadlem festivalu budou manželé Francoise a Claude Hervéovi, kteří v 80. a 90. letech minulého století strávili na své cyklo-pouti po světě celých čtrnáct let. Festival proběhne tradičně o víkendu, tj. 12. – 13. 11. 2012 v sále Morava.
 

-pr-

Diskusní fórum pro: "První novinky na Bike Brno"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |