Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Bike Brno již za měsíc

7.9.2012 13:36

Bez dvou dnů přesně za měsíc odstartuje jubilejní 15. ročník veletrhu Bike Brno – nejvýznamnější přehlídky jízdních kol a vybavení pro cyklistiku pro střední a východní Evropu.

Bookmark and Share

Veletrh Bike Brno již dlouhodobě plní funkci nástroje a místa pro získání přehledu, informací a především obchodních kontaktů. Letošní ročník přinese další novinky, nové rozměry, normy, systémy ať v konstrukci rámů, odpružených komponentů, měřících přístrojů a computerů, navigací a dalších.

  • „Outdoor test“ – testování jízdních kol v terénu

Letošní ročník veletrhu nabízí v novém říjnovém termínu možnost testování všech typů jízdních kol v areálu RIVIÉRA v těsné blízkosti brněnského výstaviště. K dispozici jsou cyklistické asfaltové stezky, polní cesty, tratě pro MTB XC, prudké výjezdy i sjezdy. Testování bude probíhat během prvních dvou dnů veletrhu, tj. 4. – 5. 10. 2012.

  • Podpora mobility

Bike Brno drží krok se světovými trendy a již několik let nabízí doprovodné akce na podporu mobility. Specializovaná BIKE KONFERENCE, zaměřená na rozvoj infrastruktury pro cyklistiku a cykloturistiku proběhne letos 4. – 5. října a nabídne diskusi a výměnu zkušeností odborníků z ČR i zahraničí. Druhou aktivitou na podporu mobility je testovací dráha pro elektrokola. Na jednom místě mohou odborníci i laická veřejnost otestovat a vyzkoušet téměř všechny aktuálně nabízené elektropohony jízdních kol a navzájem je porovnat.

  • Souběžně konané akce

SPORT Life - mezinárodní sportovní veletrh
Caravaning Brno - mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Dance Life Expo - trade & show dance event
 

Další informace získáte na www.bike-brno.cz.

-pr-

Diskusní fórum pro: "Bike Brno již za měsíc "

Názor Autor Datum a čas
GT & TREK Exhibition... Trekion 4. 10. 2012, 13:59

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |