Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Sportovní veletrhy Čechy baví

16.11.2011 08:14

Nabídka pro sport a aktivní trávení volného času opět vzbudila velký zájem veřejnosti. Čtyřlístek veletržních projektů SPORT Life, Bike Brno, Caravaning Brno a boat Brno si za první tři dny prohlédlo o deset procent více návštěvníků než loni. Po čtvrtém dnu návštěvnost překročila 44 tisíc osob, přičemž nejméně dva a půl tisíce návštěvníků přijelo ze zahraničí.

Bookmark and Share

Jubilejního desátého ročníku sportovních veletrhů se zúčastnilo 375 vystavovatelů ze 16 zemí, kteří svými expozice obsadili přibližně 15 500 m2 výstavní plochy. Sport opět ovládl celé výstaviště včetně volných ploch, kde se uskutečnily závody v běhu a ve snowboardingu. Stánky vystavovatelů a doprovodné akce zaplnily deset pavilonů, včetně největšího P, který tentokrát kompletně obsadila výstava Caravaning Brno s nejnovějšími modely obytných vozů a karavanů.

Dominantním oborem se opět stala cyklistika, která je českým fenoménem. Veletrh Bike Brno vzali útokem rekreační cyklisté, kteří mají v Brně jedinečnou příležitost porovnat nabídku různých značek, seznámit se s novinkami a trendy, a také potkat české hvězdy cyklistického nebe, kterých je letos opravdu hodně. Veletržních autogramiád proběhlo nebývalé množství a vůbec nejdelší fronty stály na podpis Jaroslava Kulhavého, který byl přímo na výstavišti vyhlášen Králem cyklistiky. Návštěvníci se mohli potkat také s Romanem Kreuzigerem, Františkem Raboněm, Michalem Prokopem, Jiřím Ježkem, Tomášem Slavíkem a mnoha dalšími osobnostmi cyklistiky. Nejlepší exponáty veletrhu Bike Brno již potřetí soutěžily o ceny Bike Brno Prestige. Nepřehlédnutelnou skupinu exponátů představovala elektrokola jako nastupující fenomén, který podporuje využití kola coby dopravního prostředku. Na stejné téma jednala již pátá Bike Konference, která zároveň představila novou Cyklostrategii České republiky.

Desátý veletrh SPORT Life přilákal hlavně fanoušky outdoorových a zimních sportů, kteří si mohli řadu aktivit sami vyzkoušet. Sálovým sportům a fitness patřil celý pavilon B přejmenovaný na „Easy SPORT Park“, který pod heslem „pohyb – zábava – relax“ nabídl návštěvníkům k vyzkoušení tradiční i netradiční disciplíny. Jihomoravský kraj do své expozice pozval sportovní hvězdy jako Karla Abrahama, Lukáše Konečného, Petra Koukala, Lukáše Krpálka a další, kteří nejen rozdávali podpisy, ale předvedli i něco ze svého umění.

 

-pr-

foto www.bvv.cz

Diskusní fórum pro: "Sportovní veletrhy Čechy baví"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |