Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Boudný kraloval ve Varech

22.8.2012 13:20

Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto, jedenáctý díl letošního ročníku Kola pro život, vyhrál Pavel Boudný. Na druhém místě dojel Kristián Hynek a podtrhl tak úspěšné vystoupení týmu Česká spořitelna-Specialized.

Bookmark and Share

O vítězi se tentokrát rozhodovalo až v samém závěru ve spurtu vedoucí čtveřice, v níž kromě Boudného s Hynkem byli ještě závodníci týmu Rubena Auto-Menčík Specialized Jiří Friedl a Jan Škarnitzl.


Je fajn, že jsme dali ve spurtu týmový double. Na závěr jsem si hodně věřil, Kristián mi jel výborné tempo. Takže to nakonec zase až tak těžké nebylo,“ řekl Boudný po triumfu na hlavní padesátikilometrové trase se startem v centru Karlových Varů a cílem v přírodním areálu Meandr. „Ani jsme si nemuseli nic říkat. Pavel je prostě na spurty nejsilnější, tak jsem se mu snažil vytvořit co nejlepší pozici. Nakonec jsem to tempo vydržel až do cíle a vyšlo nám to jako týmu dokonale,“ přiznal Hynek.


V závěrečném boji vedoucího kvarteta měl smůlu Friedl, který přetrhl řetěz a posledních sto metrů dojížděl do cíle setrvačností. Olympionik Škarnitzl skončil čtvrtý, závod žen vyhrála jeho sestra Jitka.


-CS MTBteam-

foto Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Boudný kraloval ve Varech"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |