Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

MarathonMan – Europe 2014

27.2.2014 14:40

13. ročník nejstaršího a největšího evropského seriálu marathonů horských kol se rychle blíží. Úvodní podnik u jezera Lago di Garda odstartuje 3. května v italské Rivě. Tradičně je součástí programu proslulého třídenního bikového festivalu. I vy máte šanci být opět přitom.

Bookmark and Share

Startovní listina MarathonMana čítá v tuto chvíli již více jak 200 bikerů z 11 zemí. Češi v ní mají tradičně hojné zastoupení. S koncovkou CZE u jména je v tuto chvíli přihlášeno 69 bikerů a bikerek. S přihláškou do seriálů získáte nejen dotované startovné na prestižní závody, ale můžete si vylepšit šatník o doplňky s logem evropského seriálu z dílny ELEVEN sports. Adam Pilčík s parťákem Martinem Hamanem si vloni v sérii vyzávodili startovné na prestižním etapáku BIKE TransAlp 2014. Stejná šance bude pro vás i letos.


Pro nezasvěcené doplním, že v roce 2014 je součástí seriálu již zmíněný závod v Riva del Garda. Série pokračuje International MTB marathonem Malevil Cup, který je premiérově zařazen i do světové UCI MTB marathon series. Další podnik Salzkammergut MTB Trophy v Bad Goisernu po mistrovství světa i světovém poháru letos přivítá mimo jiné i závodníky Mistrovství Evropy masters. Finále série hostí tradičně nejstarší německý bikový marathon, Erzgebirgs-Bike-Marathon v Seiffenu a pořadatel, duchovní otec seriálu MME Albrecht Dietze. I tento závod stojí za to si užít. Je znám neskutečnou diváckou kulisou. Zajímavé rozhovory s účastníky předchozích ročníků najdete na webu seriálu.

Přijměte tedy pozvání od pořadatelů série MME 2014

  • Termínová listina

03.05.2014 Rocky Mountain Bike Marathon, Garda Trentino (ITA)
21.06.2014 Malevil Cup, Jablonné v Podještedí (CZE)
12.07.2014 Salzkammergut Trophy, Bad Goisern (AUT)
03.08.2014 Erzgebirgs-Bike-Marathon, Seiffen (GER)

 

Informace a vstup do registrace na www.malevilcup.cz nebo www.marathonman-europe.com.

 

Radek Patrák

Diskusní fórum pro: "MarathonMan – Europe 2014"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |