Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na Houštecký cyklomaraton 2018

4.6.2018 10:00

Přijďte si vyzkoušet atmosféru pořádného cyklistického závodu na vlastní kůži a překonejte sami sebe. Již 15. ročník Houšteckého cyklomaratonu se koná 23. června v Houštce u Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi.

Bookmark and Share

Na Houštečáku si přijdou na své všichni – pořádní závodníci zvolí trať 82km s převýšením 600m, ti co toho letos tolik nenatrénovali, si zajedou trať dlouhou 62km a cyklisté – pohodáři, rodiny s dětmi, senioři a handicapovaní, kteří si ale chtějí také užít atmosféru závodu, se projedou na trati 26km

Závod vede krásnou polabskou krajinou, podél řek Jizera a Labe, voňavými borovicovými lesy, po polních a šotolinových cestách. Během závodu rozhodně žízní ani hladem trpět nebudete - máme pro vás připravené občerstvovací stanice, kde se můžete občerstvit nepřeberným množstvím dobrot včetně, dnes již legendárních, svatebních koláčků.
 
Až dorazíte do letního kina, ať už poslední, nebo první můžete zase doplnit pitný režim a během oběda si poslechnout kapelu Dobrá Parta, kterou jsme pro vás připravili.
A že nevíte co s dětmi? Žádný problém, vezměte je sebou a vychovejte z nich nové šampióny! Máme pro ně připravený dětský závod v prostorách přilehlého lesoparku.
 
Houštecký cyklomaraton je součástí Českého poháru handicapovaných a Českého koloběžkového poháru. 
Tak oprašte kolo, najděte dres, vezměte rodinu a 23. června v 10 hodin se sejdeme na startu!! Ahój!
 
Kateřina Škarnitzlová
 

Diskusní fórum pro: "Pozvánka na Houštecký cyklomaraton 2018"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |