Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Malé cyklisty čeká VKV vyjížďka s Austinem

3.6.2019 08:27

Cykloturistický projekt ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska (VKV) tak jako každý rok i letos připravuje sérii doprovodných akcí. Patří mezi ně i veřejné vyjížďky. První z nich se pod názvem „VKV dětská vyjížďka s Austinem“ uskuteční v sobotu 8. června a jak už z názvu vyplývá, určená bude primárně dětem.

Bookmark and Share

Mladí cyklisté se v uvedený den sjedou v 10 hodin ke vsetínskému zámku, který je jedním z padesáti vrcholů dětské kategorie „VKV junior - s Austinem na vrchol!“. Zde budou moci využít nabídky Muzea regionu Valašsko a prohlédnout si město ze zámecké věže.

Poté se již vydají na kolech, převážně po Cyklostezce Bečva, až do Ratiboře. V areálu místní pizzerie a burger grillu U Ogarů je čeká od 12 hodin bohatý doprovodný program plný soutěží a her. „Děti si tam budou moci nechat na obličej namalovat různé motivy. BESIP pro ně připraví aktivity s prvky bezpečnosti jízdy na kole,“ přiblížila PR referentka Austinu Kamila Janišová. „Na čtyřech stanovištích budou děti soutěžit o zajímavé ceny. Jedno z těchto stanovišť zaštítí hokejisté VHK ROBE Vsetín, kteří v rámci programu absolvují i autogramiádu,“ doplnil hlavní organizátor VKV Adam Hloch.

Pořadatelé vyhlásili také doplňkovou soutěž o nejoriginálnější výzdobu cyklistické přilby. „V takto vyzdobené přilbě děti musí absolvovat trasu ze Vsetína do Ratiboře. A tam pak porota nejpovedenější díla ocení,“ shodli se Janišová a Hloch.

Podrobnější informace nejen ke zmíněné vyjížďce, ale také k dalším aktivitám Vrchařské koruny Valašska najdete na webových stránkách www.vkv-bike.cz, případně na facebookovém profilu.

Michal Horský

Diskusní fórum pro: "Malé cyklisty čeká VKV vyjížďka s Austinem"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |