Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Prima Cup v Mikulově si užila řada hvězd

5.10.2021 16:39

Několik slavných osobností si užilo předposlední závod seriálu Prima CUP, kterým byl ZP 211 Mikulov.

Bookmark and Share

 

Program závodu započal již v pátek, když se několik desítek účastníků společně s olympijským vítězem z Nagana Dominikem Haškem a hercem Janem Maxiánem vydalo na noční výšlap Svatého kopečku. Nádherná panoramata večerní Pálavy s burčákem v ruce tak navodila správnou atmosféru celého víkendu.

 

Sobotní slunečné počasí přálo všem závodníkům na nejdelší 55 kilometrové trase a 33 kilometrové Prima jízdě. Mezi stovkami účastníků se za tým We Love Cycling představili například šestinásobný paralympijský vítěz Jiří Ježek, vítězka soutěže České Miss 2016 Andrea Bezděková a také zpěvák Mikolas Josef. Ze známých osobností nechyběla ani tvář TV Prima moderátorka Soňa Porupková. 

 

Trasu závodu na 55 kilometrů nejrychleji zvládl Michal Bubílek (Kross BikeRanch), ten ve velmi těsném finiši porazil Michala Kaněru (Ghost Team). Třetí místo obsadil Martin Helcel z (Cyklo tým Havířov).

 

V ženách slavila vítězství Lenka Fridrichová. Stříbrnou medaili s logem seriálu Prima CUP si přebrala Andrea Maťhová (Kross BikeRanch) a bronz Korolína Bergerová (Carla.Kupkolo.cz). 

 

Trasu na 33 kilometrů zvládl nejrychleji Jiří Holec (Cyklo klub Bendl Vysoké Mýto) a Adéla Lhotáková (Bike Freaks Holice).

 

 

Závodu se účastnili i členové Integrovaného záchranného systému, kteří po celý rok soutěží o Pohár IZS za podpory Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR. Na nejdelší trase byl nejrychlejší Tomáš Sládek a Alena Pavlatová. Na trase kratší uspěli David Netolický a Dagmar Kuchařová.

 

Odpolední program pokračoval závodem děti do deseti let. Ty závodily v okolí Amfiteátru v osmi různých kategoriích. Nejmladší kategorie si užily skvělého předjezdce, Dominika Haška.

Diskusní fórum pro: "Prima Cup v Mikulově si užila řada hvězd"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |