Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Velké Karlovice budou v sobotu 22. října hostit Běhej Valachy, závodit může celá rodina

17.10.2022 14:41

VELKÉ KARLOVICE – Sobota 22. října bude v beskydských Velkých Karlovicích patřit běžcům. V údolí Léskové, u hotelu Galik, se uskuteční tradiční závod Běhej Valachy, který je zároveň závěrečnou akcíletošního seriálu DATART Valachy tour. Pořadatelé opět připravili trasy nejen pro dospělé, ale také pro děti.

Bookmark and Share

 

Zájemci se mohou stále ještě registrovat na www.valachytour.cz. Přihlášení bude možné i v den závodu přímo na místě.

Hotel Galik, u nějž se závod koná, je obklopen terény jako stvořenými pro běhy různé náročnosti, ale nabízí i zázemí pro občerstvení, odpočinek či převlečení. „Pro zdatnější běžce jsme připravili hlavní trasu 12 km s převýšením 350 metrů po ostrých beskydských trailech. Pro ostatní máme lehčí trať 7 km s převýšením 100 metrů. Kdo se při běhu rád kochá, ten se má opravdu na co těšit: na trase se střídají lesní pasáže s výhledy do krajiny, která je právě teď na podzim opravdu nádherná a hraje všemi barvami.

 

 

Samozřejmě máme opět připravené i závody pro děti v sedmi věkových kategorií na vzdálenosti od 100 metrů až 1,8 km,“ láká hlavní organizátor Bohuslav Komín z pořádajícího Resortu Valachy.

 

 

Vyhlášena bude i oblíbená horská KILPI prémie pro závodníky na dlouhé trase: odměna pro 33., 99. a 133. běžce na nejvyšším místě trasy Pod Vysokou.Na závěr pak vedle vítězů Běhej Valachy budou vyhlášeni i celkoví vítězové letošního seriálu.

 

 

Pro sportovce i jejich doprovodbude vedle občerstvení u hotelu Galik připravena i chill out zóna titulárního partnera DATART s odpočinkovými lehátky, skákacím hradem, soutěží Staň se mladým elektrospecialistou a fotokoutkem, dále také stánky partnerů a zábavný dětský program se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra, dětskou elektronikou GoGEN Maxipes Fík nebo sportovní značkou Kilpi. Atraktivním zpestřením bude živé vysílání ze závodu, a to i na velkoplošné obrazovce u hotelu Galik. Celou akci včetně dětských závodů opět nasnímají kamery České televize pro reportáž na ČT sport.

Více: www.valachytour.cz

 

Související články

Žádné související články

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |