Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kilometry, které pomáhají - Jezdíme pro Tea a Nikolase

27.7.2023 00:00

Chcete zlepšit svoje zdraví a zároveň přispět na dobrou věc? Zapojte se do naší letní charitativně-sportovní výzvy, jejíž cílem je vybrat finanční prostředky pro dva malé bojovníky Tea a Nikoláska a zároveň se společně namotivovat k pohybu.

Bookmark and Share

Jsem Kuba ze spolku Srdce na pravém místě a letos organizuji již třetí online sbírku na platformě Donio. V té první jsme úspěšně podpořili přeskoky přes švihadlo Arianku a Pavlínku. Ve druhé jsme krokovali pro Verunku a Samíka. A teď nás čeká červnové sportování na kolech, koloběžkách a bruslích. Při tomto projektu jsem spojil síly se stavební skupinou PSG a společně s jejími zaměstnanci jsme vybrali příběhy dvou malých zdravotně znevýhodněných dětí – Tea a Nikoláska. A tyto dva kluky chceme finančně podpořit.

 

Celý červen budeme počítat kilometry z jízdy na kole, koloběžce nebo bruslích.

Stačí zde přes Donio.cz zaplatit startovné v libovolné výši (minimálně 199 Kč) a následně se registrovat na webu AKCESRDCE. Tam také budeme zapisovat počet ujetých kilometrů, které se budou průběžně sčítat.

Sledujte náš hashtag #kilometrypomahaji.

Pokud nechcete nebo se nemůžete hýbat s námi, ale rádi byste přispěli, budeme vám i tak moc vděční. Všechny vybrané peníze půjdou Nikoláskovi a Teovi na rehabilitace.

 

Zvládneme společně 100 000 kilometrů?

Půjde již o třetí ročník červnové výzvy. Letos je naším cílem vybrat 1 000 000 Kč a pokořit společně 100 000 kilometrů. Podaří se nám obě hranice překonat? Je to na nás všech.

Díky této výzvě třeba získáte novou motivaci k pohybu. Nemusíte sportovat každý den, přesto se všechny kilometry počítají.

Příběhy Nikoláska a Tea si zaslouží naši pozornost. Obě děti jsou zdravotně znevýhodněné a přispěním financí můžeme společně pomoci zlepšit kvalitu jejich života. Díky vám získají šanci na lepší život.

 

Teo je roční chlapeček, který doslova „přežil nemožné“. Pneumokok mu téměř zcela zničil jeho zdravé srdíčko. Přesto jako zázrakem přežil velmi náročnou operaci. V budoucnu ho však čeká řada reoperací a rehabilitací.

 

 

Nikolásek je čtyřletý kluk, který se narodil s oboustrannými „peckami“ na nohou neboli pes eqinovarus. U problémů s nožičkami bohužel nezůstalo. Ve věku téměř dvou let nastal zlom, kdy se Niky vývojově vrátil na úroveň asi ročního dítěte a lékaři mu diagnostikovali dětský autismus a ADHD. Navštěvuje však řadu terapií, které ho posouvají po krůčcích neustále dopředu.

 

 

 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Výběrem finančních prostředků dopřejeme oběma dětem kvalitní rehabilitace, které jsou pro ně v rámci léčby nezbytné. Zkrátka Teovi a Nikoláskovi a pomůžeme zajistit trochu lepší život. A pokud se nám navíc podaří motivovat ke zdravému pohybu ještě o něco více lidí než v předchozích výzvách, bude naše radost dvojnásobná.

Děkuji vám všem.

Za Srdce na pravém místě Jakub Kohoutek, předseda spolku.

 

https://www.akcesrdce.cz/o-akci

 

https://www.donio.cz/letni-kilometry?fbclid=IwAR0gnYQD0W88Ss4_ov44ef4Mgpu0H8Hj7VHAX0W5ApZCsjNUMd9C9ncKWLA

 

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |