Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Bratřejovské kotáry 2023 - ohlédnutí za III. ročníkem

15.8.2023 12:03

Letošní již III. ročník závodu horských kol Bratřejovské kotáry se opravdu vydařil. Pořadatelům přálo počasí, i když ještě pár dní před závodem to tak úplně nevypadalo. Celkový počet účastníků byl 153, z toho 91 v dětských kategoriích a 62 závodníků se zúčastnilo hlavního závodu – junioři společně s dospělými (55 mužů a 5 žen).

Bookmark and Share

 

 

Dopoledne opět patřilo dětem, od nejmenších, které se tratí prohnaly na odrážedlech, po starší na kolech, mezi nimiž byli již opravdoví závodníci. Pro děti byly připraveny památeční perníkové medaile a pro ty nejlepší samozřejmě slavnostní vyhlášení, kde si užili svoji chvíli slávy s diplomy, poháry a dárky na památku.

 

 

 

Ve 13 hodin pak odstartoval hlavní závod pro dospělé, který se jede krajinou Vizovických vrchů.  28 km dlouhá trať byla právě kvůli dešťům v předešlých dnech o něco náročnější, než v minulých ročnících, ale i tak si ji závodníci užili a první v cíli byl Matyáš Grygar s krásným časem 1:08:09, za ženy dorazila do cíle jako první Michaela Bojková s časem 1:29:48.

 

 

 

V prostoru startu a cíle bylo pro všechny připraveno občerstvení, posezení a mytí kol. Děti také hojně využívaly místní krásné hřiště. Panovala dobrá nálada, kterou podpořil sportovní duch všech přítomných.

 

 

Závod se tak stává již tradičním závodem horských kol v rámci seriálu Force VKCT - Valaškokarpatská cyklotour a přijíždějí se zúčastnit celé týmy nebo rodiny s dětmi, aby si užili pěkný společný závodní den.

 

 

Také Shocart a Cykloserver.cz patří k podporovatelům této místní akce a společně s pořadateli se těšíme na další ročník.

 

 

Kompletní výsledky, informace a fotografie zde:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100072343533736

https://www.rajce.idnes.cz/bratrejovskekotary/album/bratrejovske-kotary-2023-deti

https://www.rajce.idnes.cz/bratrejovskekotary/album/bratrejovske-kotary-2023-dospeli

 

Související články

Žádné související články

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |