Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

To nejlepší na závěr. Cyklistická sezóna končí v Mikulově

6.9.2023 09:54

Slunce, víno, žádná nuda, tak vyraz do Mikulova! Konec cyklistické sezony se blíží, ale ještě než uložíte kola k zimnímu spánku, vyrazte s námi na závěrečný v pořadí dvanáctý závod seriálu Prima CUP.

Bookmark and Share

7. října se sejdou stovky bikerů na závodě Škoda Auto Mikulov, aby společně zakončily cyklistickou sezónu. 

Program startuje již v pátek, kdy v mikulovském areálu Amfiteátru pod Turoldem zahraje cimbálová muzika Grossianka.

Pro závodníky jsou připraveny dvě trasy o délkách 55 a 33 kilometrů a ani u jedné nebudou chybět výhledy na mikulovské dominanty včetně té nejvýraznější - Svatý Kopeček.

Nezapomenutelný je tradičně start na Mikulovském náměstí. Start v městské památkové rezervaci se každoročně těší davu fanoušků a přihlížejících. 

 

 

Delší trasa zavede závodníky z Mikulova do vinařských obcí Bavory a Perná, odkud zamíří přes Horní a Dolní Věstonice po hrázi až k Novým Mlýnům, kde se bude napojovat kratší trasa. Ta se do Nových Mlýnů dostane přes Milovice po asfaltové silnici, odkud trasy společně pokračují kolem vinic a sklípků do Bulhar a Sedlece zpět k Mikulovu. V Mikulově však trasy nekončí, když v závěru čeká jezdce příjemné stoupání přes vinice ke Klentnici na nejvyšší vrchol trasy Turold. Odtud teprve závodníci vyrazí do cíle k Amfiteátru pod Turoldem.

 

 

Program je připraven také pro děti, kteří se o medaile utkají přímo v areálu amfiteátru a za své výkony budou odměněny krásnými cenami z hračkářství Pompo. Kdo se neumístí na pódiu, může vyzkoušet štěstí v tombole.

 

 

Dospělí účastníci se také mohou těšit na tombolu s hlavní cenou dárkovým poukazem na ubytování na 1 noc pro dvě osoby se snídaní ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Dvorana v Karlových Varech. Další cenou je kávovar Segafredo Espresso 1 včetně kapslí, ochranný vak mBag značky Montone a cyklocomputer s chytrými hodinkami iGet.  

Závěrem nejen sobotního programu, ale celého seriálu Prima CUP, bude závěrečné vyhlášení seriálu, který je součástí nejvyšší domácí soutěže Škoda Auto Český pohár v maratonu. Na vítěze bude čekat spousta zajímavých cen, včetně zapůjčení vozů od Škoda Auto na tři měsíce. 

Sluncem zalitý Mikulov a jeho okolí toho má tolik co nabídnout, tak využijte slunečné dny a vyrazte za dobrodružstvím. 

 

Veškeré informace o závodě i registracích naleznete na stránce závodu Škoda Auto Mikulov.

 

Související články

Žádné související články

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |