Česká verze English version
Cykloserver.cz

158 - POŠUMAVÍ - PRACHATICKO

Cykloturistická mapa 1 : 60 000. Nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustá síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Prachatice, Vimperk, Strakonice, Bavorov, Volary.


Název: 158 - POŠUMAVÍ - PRACHATICKO
Autor: SHOCart, spol. s r. o.
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 119,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

POŠUMAVÍ - PRACHATICKO cykloturistická mapa, 1 : 60 000 Prachaticko, půvabná jihočeská oblast, zasahující svou západní částí na Šumavu a na jihu sousedící se Strakonickem, má všechny atributy turisticky atraktivní krajiny. Nádherná scenérie pošumavské přírody se zde snoubí s ukázkami zajímavých světských i církevních památek, u kterých se mísí vlivy pošumavské, jihočeské a západočeské. Přirozeným centrem jsou Prachatice, královské město, vyhlášené pro svůj význam městskou památkovou rezervací. Ale i v okolí Prachatic lze najít zajímavé výletní cíle. Historií dýchá především Husinec s národní kulturní památkou – rodným domkem Mistra Jana Husa, k návštěvě láká zámek Vimperk, z lidových písní dobře známý Bavorov s poutním kostelem Nanebevzetí P. Marie (jedna z nejvýznamnějších církevních staveb jižních Čech) či tradiční dudácká bašta Strakonice. Díky bouřlivému rozvoji cykloturistiky v posledních letech a s ním spojenou výstavbou a vyznačováním cyklotras, která se pochopitelně nevyhnula ani Prachaticku a okolí, si zde přijdou zcela jistě na své cyklističtí nadšenci všech věkových i výkonnostních kategoriích. Nová mapa nabízí nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustou síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Na opačné straně najdete tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Najdete zde také spoustu důležitých informací nejen pro cyklisty.Mapu je možno za zvýhodněnou cenu 89,- Kč zakoupit  na www.e-mapy.cz.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |