Sedmý cyklistický kalendář v řadě je opět sestavený z těch nejkrásnějších dobových reklamních plakátů, které v 19. a 20. století propagovaly jízdní kolo. Ústředním motivem je vždy žena oslavující značku velocipedu nebo jeho výrobce. Formátem je kalendář stejný jako v předchozích letech, použitý papír je opět přírodní, tisk celobarevný.
Název: | Kalendář 2019: Žena a kolo |
---|---|
Autor: | Cykloknihy |
Vydavatel: | Cykloknihy |
Orientační cena: | 399,- Kč |
Rok vydání: | 2019 |
Odkaz: | https://www.cykloknihy.cz/e-shop/produkt/zena-a-kolo-2019 |
Titulní stranu zdobí poprvé plakát tuzemský, dokonce typicky český, s Karlštejnem v pozadí. Jeho autora se sice nepodařilo vypátrat, ale dobu vzniku datují odborníci na začátek minulého století, kolem roku 1900. V pozdějších letech si ho „vypůjčilo“ k propagaci více firem, nejznámější je ve spojení s koly Favorit.
Vhodným doplňkem kalendáře, případně praktickým dárkem, může být sada pohlednic Žena a kolo se stejnými motivy, jaké jsou v kalendáři.
Cykloatlas on-line
| Výlety
| Aktuality
| Kalendář
| Knihovna
| Bazar
| Zájezdy
| Spolupráce
| Reklama
| Kontaktujte nás
| RSS kanál
| Mapa serveru
Copyright 2007 - 2025 Cykloserver.cz
|