Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Nadace opraví cyklistické značení

8.7.2005 09:30

Nadace Jihočeské cyklostezky opraví veškeré značení pro cyklisty v celém Jihočeském kraji. Splní tak jeden z hlavních úkolů, který ji byl zřizovateli v loňském roce zadán.

Bookmark and Share

„Při obnově budeme vycházet především z podkladů Klubu českých turistů, ale též z výsledků našeho vlastního šetření, které nazýváme Audit kvality cyklistických stezek a tras,“ uvedl Jan Šmidmayer z Nadace Jihočeské cyklostezky. Dle představitelů nadace bude první část značení opravena již letos v srpnu. „Druhá etapa bude zrealizována v závislosti na dalších výsledcích šetření Klubu českých turistů,“ upřesnil Jan Šmidmayer. Klub českých turistů provádí každým rokem pravidelná pololetní šetření v terénu a zaměřuje se především na chybějící či poškozené značení. Naopak členové nadace analyzují veškeré údaje týkající se druhu a kvality povrchu stezky, intenzity dopravy, vybavení mobiliářem atd. Kompletní náklady obnovy cykloturistického značení v Jihočeském kraji se pohybují ve statisících korun ročně. Přesná částka bude známa po ukončení poptávkového řízení.

Diskusní fórum pro: "Nadace opraví cyklistické značení"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |