Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Mezinárodní Sraz lehokolistů proběhne na uherskobrodsku

23.8.2010 10:55

Český výrobce lehokol Azub Bike letos oslaví 10 let své existence a vy můžete být u toho. Společnost se totiž rozhodla uspořádat mezinárodní sraz lehokol v Uherském Brodě s bohatým doprovodným programem. Takže zalehnout a vyrážíme!

Bookmark and Share

Ať už jste z Chebu, Berlína nebo Bratislavy, nezapomeňte si do diáře poznamenat datum důležité pro všechny příznivce lehokol  - 9. – 12. září. V těchto dnech proběhne mezinárodní setkání lehokolistů v Uherském Brodě. Očekává se účast až 200 majitelů lehokol z celého světa, vítáni jsou samozřejmě také lidé na klasických kolech či skládačkách. Součástí srazu budou cyklistické vyjížďky po okolí, návštěvy míst výskytu prvních obyvatel Moravy i kulturně-historických památek Zlínského kraje.

 

Nebude chybět ani možnost ochutnávky místních vinařských produktů na Slováckých slavnostech vína, soutěživí abstinenti se zase mohou těšit na řadu zajímavých závodů. Páteční noc pak ozáří hudebně-světelná cyklovyjížďka „Friday Night Sound and Light Ride“.

Pro účastníky srazu bude připraveno ubytování v kempech, chatkách či hotelech a za 160 Kč si budete moci zakoupit tričko, které vás pasuje na právoplatného člena lehokolistické komunity. Teď už jen namazat řetězy a zadat vaší cyklistické GPS správný směr - Uherský Brod. Více na www.setkani-lehokol.cz

 

Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spousta dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.

 

Kateřina Zezulová

Diskusní fórum pro: "Mezinárodní Sraz lehokolistů proběhne na uherskobrodsku"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |