Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kolem světa v Ládví již po patnácté

18.11.2010 10:01

Tradiční cestovatelský festival KOLEM SVĚTA dosáhl již svého 15. pokračování. Plejádu zkušených cestovatelů a jejich fotografií můžete potkat 27. – 28.11.2010 v KD Ládví v Praze.

Bookmark and Share

Cestovatelský festival Kolem světa vchází do svého 15. pokračování. Nedá se napsat "ročníku", neboť jde o záležitost půlroční. Během své existence se proměnil v zavedenou a uznávanou značku s jejímž jménem jsou spojovány cestovatelské "hvězdy" typu Hynka Kmoníčka, bývalého velvyslance ČR v Indii, Lenky Klicperové, šéfredaktorky měsíčníku Lidé a země, Rudolfa Švaříčka, majitele CK Livingstone jež vešel spolu s Pavlem Bémem ve známost mimo jiné několika extrémními expedicemi nebo třeba Zdeňka a Michala Thomových, znalců (nejen) indického subkontinentu. Posledně jmenovaní patří i k naší fotografické špičce.

 

Prezentované přednášky, komentované promítáním i slideshow, doplněné hudbou si  zakládají na vysoké obrazové kvalitě, a tak není divu, že své snímky na festivalu prezentují autoři fotografických publikací a samostatných výstav (Z. a M. Thomovi, Petr Slavík).

Dalšími hosty budou např. P. Jahoda (Papua), R. Jaroš (výstup na Gashebrum I a II), K. Wolf (Sumatra a Siberut), V. Lemberk (Etiopie), M. Mykiska (New Orleans), V. Špillar (Keňa). V programu festivalu vystoupí i zahraniční host Hans Thurner z Rakouska se svou multimediální show Kanada a Aljaška a Matěj Boháč se svou stereoprojekcí - Turecko ve 3D. Přesný program naleznete na www.kolemsveta.cz.

 

Všichni přednášející mají velké zkušenosti s nezávislým cestováním, což do jejich přednášek přináší obrovské množství nejen praktických rad, ale i vtipných momentů. Zároveň je po každé přednášce možné konzultovat osobní dotazy a získat cenné rady. Festival Kolem světa proběhne 27. – 28. 11. již tradičně v Kulturním domě Ládví a v přilehlém Multikině, minutu chůze od stanice metra.

 

Karel Wolf

Diskusní fórum pro: "Kolem světa v Ládví již po patnácté"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |