Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kolem světa opět v Praze a Ostravě

7.3.2011 16:14

V Praze a Ostravě se uskuteční již 16. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který potrvá celý víkend 19. - 20. března 2011 a 2. dubna. Místem pražského setkání je kulturní dům Ládví a přilehlé Multikino, v Ostravě se cestovatelé sejdou v domě kultury Akord.

Bookmark and Share

Festival KOLEM SVĚTA vytváří jedinečnou příležitost k osobnímu setkání se zkušenými cestovateli, fotografy a spisovateli na jednom místě. V rámci nabitého programu se návštěvníci seznámí s komentovanými projekcemi českých cestovatelů a fotografů s aktuálními tématy z celého světa. Jejich pořady jsou doprovázeny fotografiemi, diapozitivy, videoukázkami a emotivní hudbou. Zahraničním hostem letos bude fotograf Bruno Baumann z Německa se svou multimediální show Poslední tajemství Tibetu aneb hledání Šangri-La (angl. Tibet’s Last Secret: In Search of Shangri-La). Dalšími hosty budou např. V. Šilha (Jižní Georgia), manželé Wolfovi (Divoká Etiopie), R. Švaříček (Kilimandžáro), P. Horký (Přechod Grónska), I. Brezina (Pozemní cesta do Indie), Š. Heller (Expedice Západní Sahara), I. Brezovar (Na motocyklu kolem světa) a další. Projekce opět okoření tradiční vystoupení několika tanečních skupin s exotickými tanci, mezi nimi i skupina Moustapha Sarra ze Senegalu. Festival probíhá pod záštitou hlavního města Prahy. Přesný program naleznete na www.kolemsveta.cz.

 

Všichni přednášející cestovatelé a fotografové mají velké zkušenosti s nezávislým cestováním, což do jejich přednášek přináší obrovské množství nejen praktických rad, ale i vtipných momentů. Zároveň je po každé přednášce možné konzultovat osobní dotazy a získat cenné rady. V předsálí festivalu probíhají výstavy fotografií, knih a tradičních ručních výrobků, které pomáhají neziskovým organizacím v jejich humanitárních projektech v Asii a Africe. Každý návštěvník navíc obdrží cestovatelský časopis zdarma.

 

Karel Wolf

Diskusní fórum pro: "Kolem světa opět v Praze a Ostravě"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |