Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na veletrhu For Bikes odstartuje soutěž „Hledáme česká NEJ“

28.3.2012 12:03

Jízdní kolo, víkend v zařízeních se značkou Cyklisté vítáni, cyklobrašny nebo cyklistické dresy mohou vyhrát účastníci nové soutěže, která odstartuje 30. března na veletrhu v Letňanech.

Bookmark and Share

Společně s návštěvníky portálu NaKole.cz budeme hledat česká NEJ, která může Česko nabídnout cykloturistům a výletníkům,“ říká o soutěži Jitka Vrtalová z redakce NaKole.cz.

Chystaná soutěž potrvá po celou cyklistickou sezónu. Cyklisté, kteří do 31. 8. 2012 napíší o svém NEJ zážitku a pošlou svoji zprávu do redakce portálu NaKole.cz, budou zařazeni do slosování o řadu zajímavých výher. O vítězi rozhodnou sami návštěvníci portálu NaKole.cz svým hlasováním. Ceny do soutěže věnovaly značky AGang, Cyklisté vítáni a stezky Greenways, Norco, Sport Arsenal, ABUS, Park Tool, Cykloknihy a Alpský klub Brno.


Bohatou inspiraci pro výlety na kole nabídnou stánky českých regionů právě na veletrhu For Bikes, kde bude možné získat mapy, průvodce, a také připravené cyklobalíčky.

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Na veletrhu For Bikes odstartuje soutěž „Hledáme česká NEJ“"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |