Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklomaratontour míří na Slovensko

28.6.2012 13:29

Zpestřením sezóny pro účastníky seriálu závodů horských kol pro širokou veřejnost Cyklomaratontour bude o nadcházejícím víkendu Kaktus Bike Okolobratislavy. Závod je totiž vypsán jako neoficiální mistrovství Česko-Slovenska.

Bookmark and Share

Stejně jako v loňském roce míří Cyklomaratontour i za hranice České republiky. Již podruhé se v blízkosti slovenské metropole uskuteční Kaktus Bike Okolobratislavy, která nabídne trasy dlouhé 25 a 50 kilometrů.


Velkou změnou, která meziročně závod potkala, je výměna Karlové Vsi a nevzhledného panelákového sídliště za pro cyklistické závody daleko vhodnější, klidnější a hezčí prostředí Liščího údolí. Odtud pořadatelé vytyčili 25 kilometrů dlouhý okruh v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Malé Karpaty, který budou účastníci moci jet jednou nebo dvakrát dle zvolené délky tratě. Závod na 50 km, který je tvořen dvěma okruhy, bude stejně jako vloni soubojem o neoficiální tituly mistrů Česko-Slovenska v půlmaratonu. A závod to bude spravedlivý, neboť během dvou okruhů závodníci nastoupají dva tisíce výškových metrů!


RWE Okolobratislavy si mohou dosyta užít skutečně všichni: ti, jimž už jen umístění startovního čísla na řídítka zvedne tep, i ti, kdož se zkrátka rádi projedou na kole a přitom je jim závodění cizí. Pro ty jsou určeny „Volné jízdy“, loňská novinka, která se osvědčila a zůstává v nezměněné podobě nesoutěžní vyjížďky po krátké trase závodu zdarma.

 

Myšleno je v programu Cyklomaratontour tradičně i na děti, a tak v rámci každé z akcí budou pro děti připraveny vlastní závody PIGY dětského poháru a další program. Nebude chybět skákací hrad, Nintendo koutek a další dětské radovánky. Všichni účastníci závodu se mohou těšit na kompletní zázemí a bohaté možnosti občerstvení po závodě, jež bude opět v rukou společnosti Madeta.


Přihlášky k závodu je možné odeslat prostřednictvím internetu na www.cyklomaratontour.cz, startovné činí 350 Kč. Pro členy MAX 1 Klubu, jímž se můžete stát jednoduchou registrací na www.MAX1klub.cz , je startovné o 100 korun levnější. Registrací do klubu získáte mimo jiné možnost nakupovat cyklistické zboží se slevou až 50 procent a další zajímavé výhody.


Více o závodu Kaktus Bike Okolobratislavy hledejte na cyklomaratontour.cz/okolobratislavy/. Více informací o seriálu, včetně elektronického přihlašování a dalších novinek naleznete na stránkách www.cyklomaratontour.cz.

 

-max1-

Diskusní fórum pro: "Cyklomaratontour míří na Slovensko"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |