Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na „Pálavský krpál“

3.8.2012 13:35

Termín konání: sobota 4.8. 2012, Mikulov. Vy všichni kdo milujete kolo, Pálavu, mikulovsko a dobrou zábavu si nenechte ujít V. ročník Pálavského krpálu. Díky městu Mikulov, které poskytlo prostory letního amfiteátru budeme mít k dispozici skvělé zázemí pro všechny závodníky i diváky.

Bookmark and Share

Závod je určen jak pro hobby cyklisty, kteří si chtějí projet zajímavou 36 km trať, vedoucí z Mikulova do rakouských příhraničních vesniček, tak pro výkonnostní bikery, kteří pravděpodobně zvolí 62 km trať. Pro děti bude připraven závod uvnitř areálu letního amfiteátru.


Motto závodu: Provedeme Vás tím nejkrásnějším koutem jižní Moravy i rakouského příhraničí. Pojedete po stopách Lichtenštejnů, mezi vinohrady i po úbočích Pálavy.


Trasy závodu vedou ze 70 % po lesních a polních pohraničních cestách a z 30 % po silnicích Mikulova a okolí. Stejně jako tři předešlé ročníky bude i tento součástí prestižní cyklistické soutěže Galaxy-série 2012. Účast přislíbil i reprezentant v cyklokrosu Radomír Šimůnek, který pojede pravděpodobně kratší trať. Na dlouhé trati bude favoritem Zdeněk Mlynář, který je rovněž členem reprezentačního týmu a jsme zvědavi, zda zvítězí na Pálavském krpále počtvrté za sebou!


Start závodu proběhne opět v atraktivním prostředí náměstí města Mikulova, kde budou závodníky povzbuzovat stovky diváků. Jinak je trať stejná jako v minulých letech. Autorem tratě je aktivní úspěšný závodník Milan Bachman.


Pro každého startujícího je připraveno na občerstvovacích stanicích (na trati a v cíli) občerstvení a nealko nápoj, v cíli pak nealko či pivo + porce teplého jídla z kuchyně Hotelu Pavlov. Pro všechny předem registrované pak dárek od pořadatele v podobě 0,75 l láhve skvělého vína z Pálavy (tento dárek obdrží předem registrovaní závodníci při prezentaci). Ceny pro první tři v každé kategorii a bohatá tombola. Přihlášení závodníci mohou kempovat v areálu amfiteátru ZDARMA.


Více informací naleznete na www.galaxy-serie.cz a www.pavlof-sport.cz.

 

Zdeněk Janeček

Diskusní fórum pro: "Pozvánka na „Pálavský krpál“"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz