Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Boudný ovládl závod Kola pro život v Chrudimi

26.8.2013 14:49

Pavel Boudný z týmu Česká spořitelna-Specialized ovládl druhý závod seriálu Kolo pro život po sobě. Po triumfu v Karlových Varech vyhrál v sobotu i tradiční závod Manitou Železné hory České spořitelny v Chrudimi na 65 kilometrů.

Bookmark and Share

Nechybělo mnoho a stejně jako ve Varech z toho mohl být týmový double, jenže Boudného parťák Matouš Ulman musel odstoupit z čelní dvojice kvůli technickým problémům. Boudný pokračoval sám a vedení udržel. Do cíle přijel s více než minutovým náskokem před druhým Václavem Ježkem. Třetí skončil už s velkou ztrátou Jan Jobánek.


Mezi ženami byla nejrychlejší Denisa Stodůlková, stájová kolegyně Boudného z týmu Česká spořitelna-Specialized. Slavila druhé prvenství v letošním ročníku Kola pro život, předtím ovládla hned první díl Trans Brdy. Na druhém místě dojela Zuzana Neckářová (Alltraining.cz – Lawi) a třetí Michaela Procházková (Cyklotrenink.com). Závodu se zúčastnilo přes tisíc bikerů.
 

-csmtbteam-

foto Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Boudný ovládl závod Kola pro život v Chrudimi"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |