Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

HERVIS RACE FOR BIKES 2015

11.2.2015 13:49

Do bohatého kalendáře cyklistických závodů přibude od letošního roku další podnik: HERVIS RACE FOR BIKES. Závod se uskuteční v rámci 6. ročníku veletrhu FOR BIKES konaného ve dnech 27. – 29. 3. 2015.

Bookmark and Share

Premiérový ročník závodu horských kol pro širokou veřejnost je na programu v neděli 29.3. v pravé poledne, odstartuje přímo v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany. Celková trasa pak měří 45 kilometrů a je rozložena do pěti totožných okruhů, které zavedou cyklisty do Kbelského lesoparku.

 

„Trasa vede ze 70% terénem, z 20% po lesních cestách a jen z 10% po asfalt. Každý okruh má převýšení 80 metrů, což na celý závod činí 400 metrů, a to zvládne úplně každý,“ přibližuje ředitel závodu Michal Svoboda ze Cycling teamu Kbely, jenž stojí za akcí Kbelský pahorek. „Letos v květnu pořádáme už čtvrtý ročník, trasa obou závodů je velmi podobná,“ upřesňuje Svoboda, který HERVIS RACE FOR BIKES pořádá ve spolupráci se společností ABF a.s., a s Magistrátem hl.m.Prahy, MČ Praha 18 a MČ Praha 19.

Na HERVIS RACE FOR BIKES je připraveno celkem deset kategorií, v nichž dostanou všichni vítězové věcné ceny a nejrychlejší tři v absolutním pořadí i finanční odměny. V rámci dvousetkorunového poplatku za startovné obdrží všichni účastníci vstupenku na veletrh a parkovné.

 

V místě konání bude přistaven vůz rychlé záchranné služby, elektřina bude zajištěna vlastním agregátem a v prostoru startu bude dostatečný počet mobilních toalet, mobilní sprchy a myčka na kola. Trať bude ohraničena mobilními ploty a barevnou plastovou páskou. Na trati bude dostatečný počet pořadatelů.

 

Příhlášky do závodu budou na oficiálním webu www.forbikes.cz, registraci a měření čipovou technologií bude mít pod palcem společnost Sportovní servis.

Na veletrh se přijde každoročně podívat téměř 30 000 návštěvníků. Závod HERVIS RACE FOR BIKES tak přinese největší cyklistické akci tohoto druhu v ČR další rozměr. Kromě „pasivní“ účasti na veletrhu tak nabídne návštěvníkům i aktivní vyžití „Věříme, že konání takové akce určitě přispěje k další atraktivitě a propagaci cyklistiky,“ nechal se slyšet Pavel Hájek - ředitel obchodního týmu FOR BIKES , který očekává účast několika set závodníků. „Limit startujících je stanoven na 400, myslím, že bychom ho mohli bez větších potíží docílit.“

 

Šestý ročník veletrhu FOR BIKES hlásí už měsíc a půl před startem třídenního cyklistického hlásí výrazný nárůst vystavovatelů, přihlášeno je zatím rekordních 207 firem, které se budou prezentovat ve 4 halách.

 

Souběžně s bicykly budou moci návštěvníci Letňan obdivovat i karavany, obytné vozy a potřeby pro kempování na veletrhu FOR CARAVAN.

 

 

27. - 29. 3. 2015 - Praha 9 - PVA EXPO PRAHA Letňany - vstupné: 190 Kč, děti do 12 let zdarma

Jan Němec

Diskusní fórum pro: "HERVIS RACE FOR BIKES 2015"

Názor Autor Datum a čas
RE: HERVIS RACE FOR ... Pavel Hájek 1. 4. 2015, 08:24
RE: HERVIS RACE FOR BIKES 2015
Na závodě byli toalety hned u plotu PVA 200 m od startu, a sanitka byla zaparkována u pahorku, kde by mohlo dojít ke zranění. Takže Viktore mýlíte se na 100%
RE: HERVIS RACE FOR ... viktor 30. 3. 2015, 16:21

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |