Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Superior Bike Adventure 2016 – levnější startovné jen do středeční půlnoci

1.7.2016 11:45

Praha, 30. června, 2016: Nejpopulárnější domácí letní orientační závod dvojic na horském kole – Superior Bike Adventure se nezadržitelně blíží. Uskuteční se 16. a 17. července v Podkrkonoší s centrem v autokempu Lužany u Jičína. Necelé dva týdny před jeho konáním také končí možnost přihlásit se za zlevněné startovné 1 000 Kč pro dvojici – první kolo přihlášek se uzavře o půlnoci ve středu 6. července.

Bookmark and Share

Pořadatelé se snaží závod každoročně posouvat o stupínek výše a závodníkům přinášet ještě lepší sportovní zážitky. Letošní novinkou je druhá mapa pro každý tým zdarma – v rámci základního startovného. S ohledem na závodníky především v kategorii BA Family, která již při své loňské premiéře získala řadu nadšených přívrženců, ale i pro ty, kteří si spíš než závodit jedou užít pohodový sportovní víkend, letos přibude více kontrol v blízkosti centra závodů. Všichni tak můžou objet v časovém limitu vyšší počet kontrol, aniž by se museli vydávat mnoho kilometrů daleko a riskovat tak pozdní návrat. Fyzičku závodníků navíc dostatečně prověří i terén v okolí Jičína, tedy v těsné blízkosti centra závodů.


Na Bike Adventure je o závodníky tradičně skvěle postaráno. Ani letos nebude chybět bohatá nabídka občerstvení a nápojů přímo v centru závodů. Případné zapomenuté oblečení a doplňky pro bezpečnou jízdu na kole pak bude možné doplnit u plně vybavených stánků Haven, Craft, Sporticus a HSH. Pro pohodlnější jízdu a rychlejší mapování si mohou závodníci na místě zakoupit či za poplatek zapůjčit mapníky k uchycení na řidítka kola.


Letos podruhé bude zařazena speciální rodinná kategorie BA Family. V jednom týmu mohou v této kategorii startovat 2 – 4 závodníci. Jednomu z nich musí být v době konání závodu méně než 15 let (ovšem musí absolvovat závod sám na vlastním kole) a jednomu nad 18 let. Všechny týmy v této kategorii navíc čeká dárek od sponzora – serveru www.spolecenske-hry.cz. Pro rodiče menších dětí, které by ještě trasu ujet nezvládly, bude i letos připravený dětský koutek.


Více informací o závodě a průběžně aktualizované novinky o jeho 16. ročníku najdete na www.bike-adventure.cz nebo na Facebooku.
 

Klára Horová

Diskusní fórum pro: "Superior Bike Adventure 2016 – levnější startovné jen do středeční půlnoci"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |