Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

V pátek startují přihlášky na Bike Adventure

29.5.2008 12:46

V pátek 30. května bude zahájena online registrace závodníků na závod, pro nějž bylo stvořeno horské kolo, Bike Adventure 2008. Orientační závod dvojic, tentokrát umístěný do Brdských lesů, láká každým rokem více a více zájemců. Loňský limit 1000 startujících byl vyčerpán během prvního dne přihlášek, tak NEZASPĚTE!

Bookmark and Share

Merida Bike Adventure 08 – od vltavských břehů přes brdské Hřebeny

8. ročník netradičního cyklistického bodovacího závodu dvojic, Merida Bike Adventure, se tentokrát koná v polovině prázdnin, přesněji 26. – 27.7. Přestože akci pořádá pražský vysokoškolský klub USK Praha, proběhly dosud všechny ročníky v oblastech Praze dosti vzdálených – v Krušných, Lužických či Orlických horách, na Vysočině a Drahanské vrchovině a v údolí Střely. Letos se však pořadatelé rozhodli využít svých takřka domovských terénů a zvolili prostor mezi hlubokým vltavským údolím a brdskými Hřebeny s centrem v Dobříši.


Zájemci o start na tomto nejpopulárnějším cykloorientačním závodě pro veřejnost by neměli dlouho váhat, loni byla kapacita 1000 startujících (500 dvojic) vyčerpána hned během prvního dne přihlášek. Přihlašování bude zahájeno v pátek 30. května.


Další informace na www.bike-adventure.cz

 

Kejmil Arnošt

foto: Miroslav Rygl

Diskusní fórum pro: "V pátek startují přihlášky na Bike Adventure"

Názor Autor Datum a čas
RE: V pátek startují... Kipurt 30. 5. 2008, 10:19

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |