Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Bike Adventure 2013 zavítá na Dolní Moravu

7.5.2013 12:14

Nejpopulárnější domácí orientační závod dvojic na horském kole podle turistické mapy Superior BIKE ADVENTURE se v roce 2013 přesune do horských terénů na Moravě. Závod se bude konat o víkendu 20. - 21. července v nádherných terénech Kralického Sněžníku a Jeseníků s centrem v moderním lyžařském areálu na Dolní Moravě.

Bookmark and Share

Právě atraktivita lokalit je to, co Superior BIKE ADVENTURE odlišuje od ostatních akcí, které po jeho vzoru začaly v České republice postupně vznikat. „Je načase, abychom opět zavítali do hor. Dolní Morava nabízí skvělé centrum a okolní terény Kralického Sněžníku a Jeseníků jsou pro horské kolo jako stvořené. Plánujeme rovněž několik kontrolních stanovišť na polském území,“ prozradil první plány stavitel tratí Superior Bike Adventure Radek Laciga

13. ročník závodu Superior Bike Adventure tak bude ve znamení náročných horských stoupání s mnoha vrcholy výrazně nad 1000 metrů nad mořem.

  • Chcete se zúčastnit?

Startovat na Bike Adventure může každý. Důležité je najít si partnera/partnerku, se kterým vytvoříte závodní tým.V případě, že vás akce zaujme, nezapomeňte si hlídat datum spuštění online registračního systému, které je letos stanoveno na čtvrtek 30. května! Kapacitu startovních míst pořadatelé omezují na 500 dvojic a startovní čísla bývají tradičně obsazená do několika hodin po spuštění registračního systému.

  • SUPERIOR novým partnerem Bike Adventure

Od roku 2013 také dochází ke změně na pozici titulárního partnera akce. Značku Merida pro příští čtyři roky vystřídal Superior – nový oficiální název závodu tedy zní: SUPERIOR Bike Adventure. „Akci dobře známe, a když se naskytla příležitost spojit ji s naší značkou, neváhali jsme. Příští čtyři roky plánujeme Bike Adventure využívat jako naši hlavní aktivitu v oblasti event marketingu. Z jednorázových akcí se jedná o jedinečný závod a jsme hrdí, že můžeme být jeho součástí,“ okomentoval nové spojení Aleš Balabán ze společnosti Velsbike, která značku SUPERIOR na českém území zastupuje.

 

Jan Skřička

foto Mira Rygl

Diskusní fórum pro: "Bike Adventure 2013 zavítá na Dolní Moravu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |