Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Novinka z Dajamy v soutěži

19.6.2017 14:21

Slovenské vydavatelství Dajama vydalo zajímavého průvodce ve své edici "PO SLOVENSKU". Výběr 50 okruhů z celého slovenska a název napovídají, že se dočkáme pokračování. Momentálně můžete průvodce vyhrát i v soutěži na CykloServeru.

Bookmark and Share

Najkrajšie cyklookruhy, 1. diel


Kniha Najkrajšie cyklookruhy (1. diel) nabízí 50 nejkrásnějších okruhových tras (z toho 25 náročnějších základních tras a 25 méně náročných alternatívních okruhů ve vzájomné blízkosti) rozmístěných poměrně rovnoměrně na celém území Slovenska. Při jejich výběru byla uplatněna základní kritéria jako atraktivita, bezpečnost a geografická poloha. Každá trasa vede k najzajímavějším místům té které lokality a nevynechává přitom žádnou významnou kulturní či přírodní památku. Kniha Vás provede lokalitami po trasách vhodných pro "běžné" i náročné cyklisty, samozřejmostí jsou výškové profily a mapa trasy.

 

Více o knize »

Vyhrajte knihu v soutěži »

Diskusní fórum pro: "Novinka z Dajamy v soutěži"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |