« Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další »

KALENDÁŘ: Náměšťský Cyklomaraton – 2. závod Galaxy Stevens série 2019

2. závod Galaxy Stevens série 2019

AKTUALITY: Číslo 5 žije

Víkend v polovině dubna je už tradiční termín pro Stevens 50 Podralsko, který byl i letos prvním závodem Galaxy série. Maraton, který má spíše charakter silničního závodu, startoval stejně jako každý rok z Osečné, kde také nalezl zázemí v areálu místní školy.

AKTUALITY: Lukáš Smola vyhrál Stevens 50 Podralsko

V sobotu 14.dubna se v pravé poledne odstartoval závod STEVENS 50 PODRALSKO, jako první letošní zastávka Galaxy Stevens série. Jednalo se o devátý ročník tohoto rozjezdového závodu do nové cyklistické sezóny.

KALENDÁŘ: Stevens 50 Podralsko – 1. závod Galaxy Stevens série 2020

MTB maraton pro širokou veřejnost

AKTUALITY: Podralskem již podeváté

"Dnes je tato oblast prázdná s výjimečně zachovalou přírodou. Stále se ještě dají poznat místa, kde stály jednotlivé vesnice a samoty. Proto, až tam příště zavítáte, dívejte se kolem sebe a zamyslete se nad tím, co tu dříve asi tak mohlo být..."

AKTUALITY: Vyhlášení výsledků Galaxy Stevens série 2017 ve Volyni

Ve Volyni byly vyhlášeny celkové výsledky GalaxyStevenssérie 2017, která měla letos 5 závodů. Začala 15.4. v Osečné a pokračovala v Mikulově, Jistebnici, Náměšti nad Oslavou a skončila 7.10. ve Strašicích. Letos se znovu uskutečnilo slavnostní vyhlášení spolu s vyhlášením JAL - Jihočeské amatérské ligy silničních cyklistů, kde mezi partnery patřili také Galaxy, Stevens a CykloŠvec.

Tour de Brdy - jedinečný závod na Českém území - spojení silničářů, cyklokrosařů, bikerů či jezdců na gravel kolech, to jsou podzimní Brdy ve vojenském prostoru. Trať kde je krom vyloženě terénu vše - hladký asfalt, šotolina, štěrk, listí, bahno ... Záleží jen na vás zda riskujete silničku a chcete bojovat o čelní umístění nebo si to dáte "na pohodu" na biku.

11. ročník Tour de Brdy Velká cena Strašic - 5. závěrečný závod Galaxy Stevens série 2017 startuje v sobotu 7. října ve 13 hodin u restaurace Berten ve Strašicích. Cyklomaraton, který pořádá opět AC SPARTA PRAHA cycling je určen pro amatéry, elitu, dorost i děti.

Po krátké nemoci, která zhatila mojí účast na Trek Jistebnickém maratonu, jsem se vyloženě těšil do Náměště nad Oslavou, kde se letos jel mistrovský závod Galaxy série se zvýhodněným bodováním. Tudíž bylo zřejmé, že pokud chci pomýšlet na slušné celoroční umístění, nemůžu maraton vynechat.

Lukáš Smola /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ vyhrál Galaxy Kenda Náměšťský Cyklomaraton, který se jel jako Mistrovství Galaxy Stevens série 2017. Na trati 56 km vyhrál ve spurtu před Josefem Vítů /EUROFOAM SPORT TEAM/. S odstupem za nimi dojel na třetím místě Martin Sovadina /TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM/.