Galaxy Soběslavský maraton vyhráli Václav Smazal a Petra Königsmarková

30.9.2008 10:21

Na trati 65 km 3.ročníku Galaxy Soběslavského maratonu horských kol, který byl letos závěrečným závodem Galaxy série v absolutním pořadí zvítězil Václav Smazal (Galaxy GS Jistebnice),...

...který je letošním mistrem republiky v kategorii Masters II. před Stanislavem Bambulou (Budvar Tábor), Martinem Polákem (Galaxy GS Jistebnice) a letošním silničním Králem Šumavy Josefem Soukupem (Sparta Praha). Mezi ženami zvítězila Petra Königsmarková (Galaxy CykloŠvec) před Annou Haselbauerovou (Prodoli) a Lenkou Randákovou (Galaxy Platan Tálín).

Na kratší trati 40 km vyhrál Michal Reich (UNIQA ALK Jihlava) a mezi ženami Petra Krbová (CT Sauna bar Horní Cerekev).

Na startu na náměstí v Soběslavi i v cíli na plovárně proběhla exhibice Petra Beneše na jednokolce. Po vyhlášení vítězů následovala tradiční bohatá tombola, kde bylo hlavní cenou horské kolo Galaxy. Losovaly se i další ceny od partnerů Galaxy série - Enervit, SunRace, Catlike, Kenda, Progress, Fabian, Platan aj. Na sobotní odpoledne a večer bylo připraveno pečené prase a k dobré pohodě hrály postupně kapely G, PROJEKT, KOCOVINA, HODNĚ PODNĚ a GARANT.

Slavnostní vyhlášení celkových výsledků Galaxy série a silničného seriálu Galaxy JAL proběhne 22.11. v 17 hod.v Jistebnici. Další info: www.galaxy-serie.cz

Zveme Vás také na další závěrečné závody sezony 2008 v jižních Čechách:

11.10.2008 na Zvíkov - U rejdaře ROAD open 2008 - silniční závod na závěr sezony 30 km

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Galaxy Soběslavský maraton vyhráli Václav Smazal a Petra Königsmarková"

RE: Galaxy Soběslavs... Raf 30. 9. 2008, 13:04
RE: Galaxy Soběslavský maraton vyhráli Václav Smazal a Petra Königsmarková
Večerní koncerty výborné, skutečně perfektní zakončení sezony. Škoda jen, že trať je jedno nezáživné letiště ...