Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Hvězdou SportLifu 2008 bude Gary Fisher

15.10.2008 14:22

Po Ernesto Colnagovi, Eddy Merckxovi bude hlavní hvězdou letošního veletrhu Bike Brno guru horských kol a jeden ze zakladatelů mountainbikingu Gary Fisher. Zahraničními hosty budou dále australský silničář Adam Hansen a slovenští cyklisté Peter Sagan a bratři Peter a Martin Velitsové.

Bookmark and Share

Na pódiu v pavilonu F budou v průběhu čtyř dnů veletrhu hosty rovněž současné české cyklistické špičky, které již přislíbily účast: paralympijský vítěz Jiří Ježek, mistr světa ve 4crossu Michal Prokop, účastnice OH v BMX a světová medailistka Jana Horáková, úspěšní čeští silniční profesionálové působící v zahraničních týmech Roman Kreuziger a František Raboň, silniční mistr ČR Petr Benčík a jeho kolegové z týmu PSK Whirpool, vítězka Světového poháru do 23 let horských kol Tereza Huříková, mistr republiky Jaroslav Kulhavý, trenér nizozemské reprezentace sprintérů Pavel Buráň, mistryně republiky Lada Kozlíková, Jarmila Machačová, Martina Růžičková, čeští dráhoví reprezentanti - mistr světa v omniu Alois Kaňkovský a další. Hosty veletrhu budou také nedávní přední světové cyklisté Pavel Padrnos a Ján Svorada.

 

Součástí programu budou i praktické ukázky měření práce ve watech nebo seřízení optimálního posedu ať na silničním nebo na horském kole a další zajímavosti.

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Hvězdou SportLifu 2008 bude Gary Fisher"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |