Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

GALAXY Albrechtická MTB časovka

31.10.2008 07:42

Partnerský závod Galaxy série pro děti i dospělé se jel 25.10. jako GALAXY Albrechtická MTB časovka. Jelo se za pěkného slunečného podzimního počasí. Start byl v Albrechticích nad Vltavou na návsi ( cca 15 km od Písku směr Týn nad Vltavou ) a cíl u rozhledny na Vysokém Kamýku 627m.n.m. - druhý nejvyšší vrchol Píseckých hor.

Bookmark and Share

Mezi muži nad 35 let i celkově zvítězil na pětikilometrové trati známý biker Petr Cirkl (Hrinkow) před druhým Petrem Soukupem (Galaxy GS Jistebnice), třetím Janem Kadečkou (Časopis Cykloservis), který zvítězil mezi muži do 35 let, čtvrtým Ondřejem Pecháčkem (Galaxy GS Jistebnice) a pátým Janem Bártou (Prodoli).


Mezi ženami byla první Petra Königsmarková (Galaxy CykloŠvec) před Terezou Miličkovou (Galaxy Platan Tálín) a Adélou Vlasatou z Písku.


Děti absolvovaly svůj závod na okruhu přímo v Albrechticích nad Vltavou. Výsledky, další foto a info na www.cyklosvec.cz.

 

Slavnostní vyhlášení celkových výsledků Galaxy série a silničného seriálu Galaxy JAL proběhne 22.11.2008 v 17 hod. v kulturním domě v Jistebnici.


Srdečně zveme všechny příznivce cyklistiky!

 

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "GALAXY Albrechtická MTB časovka"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |