Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na vyhlášení výsledků Galaxy série a Galaxy JAL

19.11.2008 07:55

Zveme Vás na slavnostní vyhlášení celkových výsledků Galaxy série a silničního seriálu Galaxy JAL, které proběhne 22.11. od 17 hod.v kulturním domě v Jistebnici.

Bookmark and Share

V prestižních kategoriiích mužů A - 19 -29 let zvítězil celkově po 9 závodech Zdeněk Nehonský /Hudy sport Tábor/ před Stanislavem Bambulou /Budvar Tábor/ a Radkem Štrosmajerem /Velosport Valenta/.


Mezi ženami zvítězila Anna Haselbauerová /Prodoli racing team / před Petrou Königsmarkovou /GALAXY CYKLOŠVEC/ , která dokázala vyhrát závěrečné maratony Galaxy série v Náměšti i v Soběslavi a třetí skončila Michalea Picková z Prahy. Mezi juniory byl první Viktor Stošek /SCV Blatná/ a mezi juniorkami Andrea Drengubáková /GALAXY CYKLOŠVEC/.

Vyhlášení zpestří vítěz kategorie mužů nad 50 let Pavel Rybařík /Galaxy GS Jistebnice/ svými zážitky z Crocodile Trophy 2008 v Austrálii, z které se nedávno vrátil.  Do Jistebnice přijede také jako host vítězka Top Ten Pelotonu 2008 mezi silničářkami a účastnice závodů Galaxy JAL 2008, špičková česká reprezentantka na dráze i na silnici Jarmila Machačová /ASC Dukla Praha/.

 

Podrobné pořadí na www.cyklosvec.cz.

V tombole pro účastníky Galaxy série se losuje o horské kolo Galaxy Orion:

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Pozvánka na vyhlášení výsledků Galaxy série a Galaxy JAL"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |