Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

AVG Náměšťský cyklomaraton již v tuto sobotu

25.8.2009 14:07

Pořadatelé z Bikeklubu Sokolisti TJ Sokol Náměšť nad Oslavou Vás srdečně zvou v sobotu 29.8. do Náměště na 7.ročník závodu pro širokou veřejnost. Tradiční umístění pěkných tratí v krajině řek Oslavy a Jihlavy bude letos opět lákat účastníky z celé republiky, kteří mohou získat další body do celkového pořadí Galaxy série 2009, které chybí do konce ještě tři závody.

Bookmark and Share

Závod odstartuje z Masarykova náměstí, kde bude i cíl. AVG NÁMĚŠŤSKÝ CYKLOMARATON se pojede nově i jako Exact ITchallenge 2009 - www.itchallenge.cz. I letos vás budou díky našim sponzorům čekat v AVG taškách, které obdržíte při prezenci, cenné dárky. Generální partner AVG Technologies daruje každému účastníkovi AVG Anti-Virus OEM ve speciální obálce. Hlavní partner firma Dermacol věnuje všem závodníkům hydratační tělový krém a tělové mléko s beta karotenem. Plzeňský pivovar  přidá každému jednu třetinku nealkoholického piva Birell a hurá na trať.

Zveme vás i na bohatý odpolední program (kapela Dobrá pěna, vystoupení mažorek aj.) Po závodě proběhne tombola, kde můžete získat ceny nejen od tradičních partnerů Galaxy série.

Galaxy série 2009, která letos čítá 10 maratonů, pokračuje ještě těmito závody:
19.9. Galaxy Kenda Soběslavský maraton - Soběslav 26.9. Galaxy Zručský maraton - Kácov

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "AVG Náměšťský cyklomaraton již v tuto sobotu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |