Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

6. závod Galaxy série se jede v Náměšti nad Oslavou

17.8.2012 14:38

Náměšť nad Oslavou, pětitisícové městečko na východním okraji kraje Vysočina, přivítá o víkendu opět stovky cyklistů. Ti se sem sjedou k šestému závodu letošního ročníku Galaxy série, který je AVG Náměšťský Cyklomaraton.

Bookmark and Share

V loňském roce si tradiční závod prošel drobnými úpravami dlouhé trasy, jejíž délka narostla na 89 kilometrů. Letos zůstávají tratě obou délek stejné jako vloni, takže kromě zmíněné trasy A s převýšením 1383 metrů mohou účastníci závodu zvolit i kratší trasu na 41 kilometrů s převýšením 750 metrů. Jak vyplývá z parametrů obou tratí, pomalu se ani letos nepojede. Z většiny obě trasy vedou po lesních a polních cestách, chvílemi i po asfaltu a rychlému průběhu nezabrání ani četné singletraily a krátká, prudká stoupání. Vítězi loňského ročníku, kterým byl Tomáš Trunschka, stačilo na zdolání 89 kilometrů jen něco málo přes tři hodiny.

 

Dlouhá trasa startuje z Masarykova náměstí v Náměšti nad Oslavou v 10.30 hodin, krátká odstartuje v pravé poledne. Jen deset minut poté mohou na svá kola nasednout děti, pro něž jsou připraveny vložené závody dětských kategorií v blízkosti náměšťského náměstí. Zde pak také přibližně od 13.15 budou do cíle dojíždět první závodníci z tras hlavního závodu.

 

Po slavnostním vyhlášení výsledků, během něhož, stejně jako ve všech ostatních závodech Galaxy série budou vítězové dospělých a juniorských kategorií dekorováni dresem Galaxy série od značky GO!, se bude losovat bohatá tombola startovních čísel.

 

Více informací na www.galaxy-serie.cz a Facebooku

 

Tomáš Gladiš

Diskusní fórum pro: "6. závod Galaxy série se jede v Náměšti nad Oslavou"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |