Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Slavkovské radary - silniční časovka do kopce

2.9.2009 13:10

Cykloteam Lipník nad Bečvou pořádá již 6. ročník silniční časovky do kopce, která nese název Slavkovské radary. Účastníci předcházejících ročníků si porovnají časy s rokem 2005,6,7 a 2008.

Bookmark and Share

Trať z Loučky až k vojenským radarům nad Slavkovem je krásná, spravedlivá a vede pouze do kopce! Nezbývá už nic, než se „hecnout“ s kamarády, nebo sám se sebou a v neděli 6. září 2009 přijít na start .

 

Trať: Loučka hasičská zbrojnice – Slavkov – Radary, délka 6,8 km, převýšení 354 m. Celá trať má asfaltový povrch. Start : individuální v době od 10.00 hod do 12.00hod, na trať se vyjíždí jednotlivě v intervalu po 1 min.


Aktuální informace k závodu a celkové výsledky najdete na www.selasport.cz  a www.mesto-lipnik.cz
 

Vladimír Kučera

Diskusní fórum pro: "Slavkovské radary - silniční časovka do kopce"

Názor Autor Datum a čas
RE: Slavkovské radar... Josef 8. 9. 2009, 23:11
RE: Slavkovské radary - silniční časovka do kopce
Letošní Radary byly opět, jako již tradičně, velmi zdařilé. Počínaje počasím, které jako každoročně nezklamalo, tak svou příjemnou a pohodovou atmosférou. Také jsem letos přiložil své polínko, forma se však někde záhadně vytratila v minulých dnech a v tom kotáru to bylo jedno velké trápení. Napůl přidušený jsem se vysápal nahoru a napůl v mrákotách sledoval krásnou pořadatelku při demontáži startovního čísla. Po sjezdu do místa startu jsem se ujistil, že letošní čas oranžově zářit nebude. Myslím ale, že to není podstatné. Příští rok si to chci zkusit rozhodně zas. Už kvůli té pohodové atmosféře.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |