Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Ulman vítězem Praha-Karlštejn Tour

29.7.2013 13:56

Matouš Ulman (Česká spořitelna-Specialized) vyhrál v úmorném vedru osmý závod letošního ročníku seriálu Kolo pro život, kterým byl Praha-Karlštejn Tour České spořitelny. Mezi ženami si na 53 kilometrů dlouhé trati nejlépe vedla Marcela Prskavcová (SixMonkeys).

Bookmark and Share

Ulman přijel do cíle na dostihovém oválu v Praze-Chuchli osamocen s téměř minutovým náskokem před stájovým kolegou Pavlem Boudným a slavil druhé vítězství v seriálu v sezóně. Třetí skončil Jan Jobánek (EP EnergyMeridaBiking Team). Boudný si pak vše vynahradil vítězstvím ve sprintu na chuchelském oválu, který už je tradicí na tomto závodě.


Ještě zajímavější výsledek se udál mezi ženami. Všechny mladší bikerky ve startovním poli porazila veteránka Marcela Prskavcová (ročník 1965). Někdejší výborná kajakářka nadělila druhé ženě v cíli Míši Procházkové minutu a třicet devět vteřin. Třetí Denisa Stodůlková ztratila tři minuty a sedmatřicet vteřin.

 

-csmtbteam-

foto Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Ulman vítězem Praha-Karlštejn Tour"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |