Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Léto v Rakousku: Chvíle plné štěstí

31.3.2014 16:05

Horská túra a potom koupání v jezeře? Nebo si radši nejdřív zaplavat a potom se projet na kole? Při letní dovolené v Rakousku bude plánování programu patrně nejnáročnějším okamžikem dne. Ať se ale rozhodnete jakkoli, budete nadšení.

Bookmark and Share

Začít můžete třeba ve Vorarlbersku u Bodamského jezera. Atraktivní jsou nejen plavby lodí –  v jezeře se dá i koupat. Do hor se zde vyráží pěšky, ale milovníkům pohodlí se nabízí lanovka.

Alpská turistika v Tyrolsku, foto Markus Jenewein

 

V Tyrolsku jsou pro všechny milovníky horských túr připravené trasy různé náročnosti – třeba Orlí cesta měří 1480 km! Dobrodružnější povahy pak nadchne Národní park Vysoké Taury.

 

Do Salcburku se jezdí především za kulturou. Vždyť se tu také koná více než 4000 akcí ročně! Místa spjatá se životem hudebního génia W. A. Mozarta můžete poznat i při projížďce po proslulé Mozartově cyklostezce.

Salcburk, foto Tourismus Salzburg GmbH

 

V Korutanech, zemi tisíce jezer, nevyrážejte na kolo bez plavek a ručníku, protože cestou zaručeně budete chtít skočit do průzračné vody Wörthersee nebo Ossiacher See.

Na kole v Korutanech, foto Daniel Zupanc, Kaernten Werbung

 

Burgenland – tady se chodí, běhá, plachtí, jezdí na kole i na koni... Nabídka sportovních aktivit okolo Neziderského jezera je opravdu pestrá. A večer určitě musíte vyzkoušet vinařské speciality. Více informací o létě v Rakousku najdete na www.austria.info/cz.

-inzerce-

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |