Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Adrenalin ve Flow Country Trail Petzen

28.6.2018 14:02

V Korutanech, na slunečné jižní straně Alp, čeká na vyznavače horských kol nejdelší mountainbikový trail v Evropě - Flow Country Trail Petzen s délkou cca. 12 km a převýšením 1.000 metrů!

Bookmark and Share

© Christoph Oberschneider

 

Flow Trail byl postaven speciálně pro mountainbikery s důrazem na jeho architektonické provedení, které na trase zachovává pravidelný rytmus, jehož výsledkem je příjemný pocit z jízdy jako na horské dráze. Díky velice solidnímu povrchu je areál i za deštivého počasí sjízdný bez jakýchkoliv omezení.


Trail ovšem není určen jen skutečným profesionálům, nýbrž na své si tu přijdou i úplní začátečníci bez jakýchkoliv znalostí specifických technik jízdy. Obtížnost trailu si každý cyklista definuje individuálně regulací rychlosti. S horským kolem, jako zavazadlem, pohodlně vyveze horské cyklisty až nahoru ke startu trailu lanovka Petzen-Bergbahn.

© Erwin Haiden


Cestou dolů směrem do údolí mohou jezdci zažít a skutečně pocítit na vlastní kůži všechny nástrahy trati. Přes pohodlné cesty, „rolety“ a skoky jede trail metr po metru dolů, požitek z jízdy tu čeká za každou zatáčkou. V průběhu sjezdu se otevírají také vskutku pohádkově krásné výhledy na panorama okolní krajiny jihokorutanských jezerních údolí.


Nabídka pro milovníky jízdy na horských kolech na slunné jižní straně Alp je vskutku rozmanitá. Ve všech korutanských regionech jsou pro ně připraveny mnohé další atraktivní traily a trasy.


Více informací o mountainbikingu v Korutanech

© Lukas Pilz

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Adrenalin ve Flow Country Trail Petzen"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |