Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklistika s požitkem ve Weinviertelu

15.4.2019 08:20

Cyklisté pozor! Ve Weinviertelu, v severovýchodní části Rakouska přímo na hranicích s Českou republikou, na vás čekají zajímavé trasy a cyklostezky. Včetně okouzlující krajiny a kulinářských zážitků!

Bookmark and Share

Cyklistika s požitkem: žádné jiné slovo nevystihuje weinviertelské cyklotrasy lépe, vždyť cestou zvou k oddechu a gurmánských zážitkům četné místní „Heurige“ a sklepní uličky. Cyklistické stezky jsou lemovány vinicemi, sklepními uličkami a zajímavými výletními cíly.

Naše doporučení:

  • Cyklotrasa Weinviertel DAC Radtour (56 km):
    Trasa začíná u tzv. Zážitkového sklepa v Retzu (Retzer Erlebniskeller) a vede kolem muzea Röschitzer Weberkeller do sklepní uličky Maulavern v Zellerndorfu. Tady si užijete chvíli oddechu při skleničce vína nebo hroznové šťávy, než vydáte na cestu zpět do Retzu. 
  • Veltlínské (68 km):
    Trasa vede z Poysdorfu kolem hradní zříceniny Staatz do Wildendürnbachu se sklepní uličkou Galgenberg, kterou stojí za to si prohlédnout. Dále trasa pokračuje do malebné vinařské obce Falkenstein a pak zpátky do Poysdorfu. Náš tip: nenechte si ujít Nonseum v Herrnbaumgartenu s bláznivými vynálezy!

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Cyklistika s požitkem ve Weinviertelu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |