Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na Pálavský Krpál

7.8.2014 14:52

7. ročník úspěšného cyklistického závodu pro širokou veřejnost, součást MTB maratonů Galaxy-série 2014, se pojede v sobotu 9.8. 2014 v Mikulově.

Bookmark and Share

Pálavský krpál se stal za poslední roky nejlépe obsazeným závodem v Galaxy-sérii. Kromě naší snahy o co nelepší organizaci, je to zcela určitě dané nádherným prostředím Mikulova, emotivním startem ze starobylého náměstí či trasou vedoucí upravenými rakouskými vesničkami a vinohrady.

I v letošním roce si můžete vybrat ze dvou tras - kratší 36 km či delší 62 km, která se jede na dva okruhy. Pro děti pak máme připravený závod uvnitř letního amfiteátru. Trať je stejná jako v předešlých letech (70 % lesní a polní cesty, 30 % asfalt). Autorem tratě je aktivní úspěšný závodník Milan Bachman.

 

Motto závodu: Provedeme Vás tím nejkrásnějším koutem jižní Moravy i rakouského příhraničí. Pojedete po stopách Lichtenštejnů, mezi vinohrady i po úbočích Pálavy.

Start závodu proběhne opět v atraktivním prostředí náměstí města Mikulova, kde budou závodníky povzbuzovat stovky diváků! Pro každého startujícího je připraveno občerstvení na trase i po dojezdu! Ceny pro první tři v každé kategorii a bohatá tombola. Přihlášení závodníci a jejich rodinní příslušníci mohou kempovat celý víkend v areálu mikulovského amfiteátru ZDARMA.


Pořadatelem závodu je společnost Pavlof, s.r.o. a Občanské sdružení Cesty za sportem a kulturou ve spolupráci s městem Mikulov, Mikulovskou rozvojovou, s.r.o., CHKO Pálava a Hotelem Pavlov. Více informací naleznete na www.galaxy-serie.cz a www.pavlof-sport.cz.

 

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Pozvánka na Pálavský Krpál"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |