Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklomaraton Pálava odstartuje domácí cyklistickou sezónu

3.4.2015 11:53

Tradičním závodem úvodu cyklistické sezóny v České republice je Cyklomaraton Pálava, který se letos uskuteční na jižní Moravě již v sobotu 11. dubna 2015. Pořadatelé závodu hlásí zajímavé novinky!

Bookmark and Share

Celoroční seriál Cyklomaraton 2015 si přes zimu prošel nemalými změnami. Organizátoři se rozhodli snížit počet akcí na celkem sedm a v kalendáři tak zůstaly jen ty nejlepší a nejoblíbenější závody. Protože prvním závodem byl zimní Cyklomaraton Winter Hradec Králové, půjde v sobotu 11. dubna na jižní Moravě už o druhou zastávku celkem sedmidílného seriálu v ročníku 2015.

 

Start a cíl Cyklomaratonu Pálava bude v Yacht Clubu Pavlov. Na účastníky akce čeká nově 25km okruh, který dle zvolené délky tratě pojedou jednou nebo dvakrát. Start závodu je naplánován na pravé poledne a pojede se mezi vinohrady okolo Děvína a Stolové hory. Nelze tedy očekávat, že by se jelo úplně po rovině. Přesto si Cyklomaraton Pálava zachovává tvář cyklistické akce pro všechny.

 

Pavel Boudný


Na své si na Pálavě přijde opravdu každý: rekreační cyklisté, hobby jezdci i ambiciózní závodníci. Celodenní program je ušit na míru také celým rodinám s dětmi, pro které budou připraveny tradiční dětské závody v areálu startu a cíle. Dětské závody se pojedou v dopoledních hodinách a malí cyklisté obdrží v cíli jako odměnu za své snažení medaili. Součástí velkých závodů bude opět také pohár hendikepovaných sportovců.


Startovné do hlavního závodu činí nově 400 Kč a v ceně je jídlo, pití a dárek. O občerstvení se letos nově postará společnost Happy catering z Brna, která pro účastníky akce nabídne výběr jídel i pití co hrdlo ráčí. Čeká vás také doprovodný program, stánky partnerů seriálu, divácké soutěže a dopřát si na stánku jednoho z partnerů seriálu můžete také masáž. Díky štábům České televize se můžete těšit na záznamy z jednotlivých závodů a na stanici ČT D: se můžete těšit na záznamy z vybraných závodů Dětského poháru. Hlavním partnerem seriálu Cyklomaraton 2015 jsou nově České lesy.

 

Více o seriálu i jednotlivých zastávkách najdete na www.cyklomaraton.com.
 

Kalendář Cyklomaraton 2015


17.1. CYKLOMARATON Winter Hradec Králové
11.4. CYKLOMARATON Pálava
31.5. CYKLOMARATON Hradec Králové
7.6.   CYKLOMARATON Plzeň
23.8. CYKLOMARATON Beroun
12.9. CYKLOMARATON Ostrava
4.10. CYKLOMARATON Zlín
 

Diskusní fórum pro: "Cyklomaraton Pálava odstartuje domácí cyklistickou sezónu"

Názor Autor Datum a čas
RE: Cyklomaraton Pál... Vladimír Hladík 4. 4. 2015, 16:07

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |