Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Série Cyklomaraton začíná v sobotu na Pálavě

10.4.2014 13:52

Už v sobotu 12. dubna odstartuje na jižní Moravě seriál Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014. Účastníkům z řad profesionálních i hobby cyklistů přinese Cyklomaraton Pálava celou řadu novinek, včetně zbrusu nové trasy závodu. Pořadatelé očekávají účast tisícovky startujících!

Bookmark and Share

Tradiční „otvírák“ cyklistické sezóny se letos účastníkům oblíbeného seriálu představí v novém kabátě. Cyklomaraton Pálava 2014, který je úvodním dílem celoročního seriálu Cyklomaraton 2014, nahradil v kalendáři závod ve Valticích. I tentokrát nabídne dvě tratě (kratší na 30 km a delší na 50 km), takže zasportovat si a projet se na kole mohou ryzí hobby jezdci, ambiciózní amatéři i profesionálové. Součástí dne bude nový pohár neslyšících cyklistů.


Cyklomaraton Pálava 2014 najde své zázemí v Yacht clubu Pavlov, kde bude start i cíl závodu. Trasa tvoří v mapě jakoby osmičku, jejíž první část zavede účastníky mezi vinohrady okolo Děvína do Horních Věstonic, Perné, Bavor a Klentnice s výhledy na stolovou horu a hrad Tři panny zpět do Pavlova. Pak se cyklisté vydají do druhé půlky okruhu okolo vodního díla Nové Mlýny do Lednicko-Valtického areálu a pak po hranici CHKO Pálava zpět do cíle.

 

Seriál Cyklomaraton je souborem akcí pro širokou veřejnost a námětem na aktivně strávený den pro celé rodiny. Kromě dospělých si také v Pavlově přijdou na své i děti, pro které budou připraveny dětské závody v jedenácti kategoriích dle věku (včetně odrážedel). Dětské závody se uskuteční v dopoledních hodinách před startem „dospěláků“.


Připraven bude také bohatý doprovodný program. Stánky partnerů seriálu doplní i divácké soutěže, jako například závod na stacionárních kolech Mercedes-Benz Gold Sprints, v němž si můžete vyjet zajímavé věcné ceny. Na každé z akcí bude připravena půjčovna horských kol značky Specialized a jedno z třiceti nabízených kol si můžete nově rezervovat i přes on-line půjčovnu na stránkách seriálu>>.


O ženy s dětmi, které budou v prostoru startu a cíle čekat na své závodící partnery, budou v růžové zóně pečovat AVON ladies. Značka AVON je charitativním partnerem Mercedes-Benz Cyklomaratonu a zaštiťuje AVON jízdu proti rakovině prsu – ta se pojede jako nezávodní jízda v okolí Pavlova s piknikem v zázemí s ambasadorkou značky Specialized Terezou Votavovou. Účastnice a účastníci získají speciální růžové číslo a růžové potítko AVON. Výtěžek ze startovného půjde na konto AVON proti rakovině prsu.


Více o závodě a přihlášky na Mercedes-Benz Cyklomaraton Pálava najdete na www.cyklomaraton.com.

 

-eventmedia-

Diskusní fórum pro: "Série Cyklomaraton začíná v sobotu na Pálavě"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |