Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Mistrovství Galaxy série proběhne v Kácově

21.9.2015 15:27

Malebné údolí řeky Sázavy je turisticky vyhledávanou lokalitou, a to včetně širokých možností pro cyklisty. Obec Kácov nedaleko Zruče nad Sázavou je opět dějištěm Galaxy Kenda Zručského maratonu. Ten se jede jako šestý závod Galaxy série 2015.

Bookmark and Share

Ivan Rybařík

 

Protože je Galaxy Kenda Zručský maraton vyhlášen letos jako mistrovství Galaxy série, bude hodnocen zvýšeným bodováním. To může ovlivnit výraznou měrou celkové pořadí seriálu a právě v Kácově se tedy může rozhodnout o vítězích celkového pořadí Galaxy série 2015, která končí letos 3.10. závodem Tour de Brdy ve Strašicích.

 

Trať závodu vede převážně po lesních a polních cestách v údolí Čestínského potoka a hřebene "Jordánu", nabídne také pěkný výhled na hrad Český Šternberk. Zhruba z jedné pětiny se pojede po asfaltu, zbytek vede po polních a lesních cestách. Závodníci si mohou znovu vybrat z tras dvou délek, a to 36 kilometrů a nebo 72 kilometrů, tedy dva okruhy. Závod dospělých startuje v 11:30 hod. A své závody budou mít v Kácově opět i děti, které startují už v 10 hodin. Zázemí závodu opět poskytne Sporthotel Kácov, kde si mohou přespolní zajistit také ubytování.

Po závodě bude vyhlášena bohatá tombola s cenami od značek Galaxy, KMC, Progress, Kenda, Insportline, Worker, RSP, Catlike, Enervit, Birell, Trek a dalších partnerů Galaxy série. Stejně jako na dalších závodech bude i v Kácově losována také poukázka na servis odpružení značky Fox zdarma.

 

Více informací na www.galaxy-serie.cz

 

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Mistrovství Galaxy série proběhne v Kácově"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |