Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Galaxy série zamířila do Kácova

29.9.2015 14:45

Opět po roce se sjeli vyznavači horských kol na předposlední závod Galaxy serie - Galaxy Kenda Zručský maraton do Kácova, který se letos jel jako mistrovství Galaxy série 2015.

Bookmark and Share

Sporthotel Kácov, který je zárukou výborného zázemí, nádherná podzimní krajina středního Posázaví, to jsou atributy, které každoročně přitahují bikery na tento závod. Suché počasí tohoto léta zajistilo rychlou a suchou trať. Na start se v jednotlivých kategoriích postavilo nakonec 225 závodníků.

Od 10 hodin se nejprve na start postavily děti, které startovaly v 5-ti věkových kategoriích. Již na těch nejmenších byl vidět zápal a nadšení pro tento sport, i když se občas objevila i nějaká ta slzička. Po nich již přišli na řadu ti starší. V 11.30 se na start postavili ti, kteří se přihlásili na dlouhou trať 72 km a v pravé poledne odstartovala krátká trať na 36km. Že je trať opravdu rychlá bylo vidět i na výsledných časech. Vítěz krátké trati František Novotný dorazil do cíle v čase 1:20:23 a vítěz dlouhé trati Josef Kamler dojel v čase 2:27:59, čím překonal i loňský čas Ivana Rybaříka. Oba vítězové si trať pochvalovali, i když prý se dost prášilo.

Závod byl zakončen slavnostním dekorování vítězů a tombolou. Sobota v Kácově se vydařila a všichni odjížděli spokojeni. Galaxy serie bude příští týden zakončena v sobotu 3.10. ve Strašicích závodem Tour de Brdy. Zde bude po závodě i slavnostní vyhlášení celkového pořadí Galaxy série 2015.

 

Kompletní výsledky najdete

zde »

 

Diskusní fórum pro: "Galaxy série zamířila do Kácova"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |