Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Finále Galaxy série se jede v Kácově

26.9.2012 15:00

Galaxy Catlike Zručský maraton v Kácově ukončí osmidílnou Galaxy sérii 2012. Dvojnásobně bodovaný finálový závod rozhodne o vítězích celkového pořadí.

Bookmark and Share

Malebné údolí řeky Sázavy je turisticky vyhledávanou lokalitou, a to včetně širokých možností pro cyklisty. Kromě jednoho z největších českých hudebních festivalů Sázavafest je obec Kácov nedaleko Zruče nad Sázavou známa také jako dějiště Galaxy Catlike Zručského maratónu. Ten letos uzavře osmidílnou Galaxy sérii 2012.


Protože je Galaxy Catlike Zručský maraton vyhlášen jako mistrovství Galaxy série, bude hodnocen dvojnásobným bodováním. To může ovlivnit výraznou měrou celkové pořadí seriálu a právě v Kácově se tedy rozhodne o vítězích celkového pořadí Galaxy série 2012.


Trať závodu vede převážně po lesních a polních cestách v údolí čestínského potoka a hřebene "Jordánu", nabídne také pěkný výhled na hrad Český Šternberk. Zhruba z jedné pětiny se pojede po asfaltu, zbytek vede po polních a lesních cestách. Závodníci si mohou znovu vybrat ze tras dvou délek, a to 36 kilometrů a nebo 72 kilometrů, tedy dva okruhy. A své závody budou mít v Kácově opět i děti. Zázemí závodu opět poskytne Sporthotel Kácov, kde si mohou přespolní zajistit také ubytování.


Po závodě bude vyhlášena bohatá tombola s cenami od značek Galaxy, Progress, Kenda, Insportline, Worker, R.S.P., Catlike a dalších partnerů Galaxy série. Stejně jako na všech ostatních bude i v Kácově losována také poukázka na servis odpružení značky Fox Racing Shox zdarma a vítěz hlavní ceny v tombole se bude moci těšit na závodní karbonový MTB rám Galaxy Sírius Pro v hodnotě 17 990 Kč.


Více informací na www.galaxy-serie.cz.

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Finále Galaxy série se jede v Kácově"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |