Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Děti závodily v Písku

24.4.2017 10:01

V neděli 23.4. 2017 od 14 hod. se uskutečnil již tradiční cyklistický závod dětí v Písku Galaxy CykloŠvec Stevens u prodejny CYKLOŠVEC U Hřebčince.

Bookmark and Share

Součástí závodu byl i zajímavý doprovodný program např. testování kol, elektrokol a koloběžek Galaxy, Stevens, Bulls, Crussis aj. Klub velocipedistů Písek předvedl historická kola přímo na trati závodu.

 

Do programu pro děti i dospělé byly zařazeny soutěže u stánků partnerů závodu např. hasičů města Písku i Policie ČR. Hlavní cenou v tombole pro všechny účastníky bylo horské kolo Galaxy, které vyhrál Tomáš Wimmer z Příbrami. Výborně zajistil závod Pavel Rybařík, který se představil v roli stavitele trati, komentátora i předjezdce.

Nejen na vítěze čekalo sladké překvapení od Pekárny Zlivice a také medaile a hodnotné ceny od partnerů závodu CYKLOŠVEC, Galaxy, JF Autocentrum Fiat, PROGRESS, Interhotel America, Busem.cz, KMC, KENDA, CATLIKE, BikeStream, i-services.cz a město Písek.
 
Výsledky a fotografie najdete na webu www.cyklosvec.cz

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Děti závodily v Písku"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |