Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklistický závod dětí a mládeže v Písku

20.4.2015 11:59

Již tento čtvrtek 23. dubna od 15:30 hod. se uskuteční tradiční cyklistický závod dětí a mládeže GALAXY CYKLOŠVEC JF AUTOCENTRUM ECOMODULA o hlavní cenu horské kolo GALAXY.

Bookmark and Share

Trať závodu v Písku bude vyměřena v areálu CYKLOŠVEC, U Hřebčince a JF Autocentrum Fiat a na jejím budování se podílel mistr Evropy 2013 Jakub Říha /GALAXY CYKLOŠVEC/.

Soutěžící budou rozděleni podle věku do jednotlivých kategorií, opět jsou vypsány soutěže pro koloběžky. Nejmenší budou soutěžit také na odrážedlech a kolech s balančními kolečky či za pomoci rodičů.

 

Všichni účastníci dostanou na památku startovní číslo a první tři v každé kategorii obdrží medaili, diplom, věcnou cenu od partnerů závodu. V prodejně CYKLOŠVEC (U Hřebčince 2509) se lze ZDARMA zaregistrovat do středy 22. dubna 2015 stejně jako v další prodejně CykloŠvec v ulici Harantova 1317. V den závodu bude startovné za 30 Kč.

 

Nad závodem převzal záštitu hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola a je podporován městem Písek pod záštitou starostky Písku Evy Vanžurové.

I tentokrát bude připraven doplňkový program pro děti i dospělé k upevnění znalostí dopravních pravidel a bezpečnostních opatření pro jízdu na kole a znalosti poskytování první pomoci, zejména díky Policii České republiky, Hasičům města Písek, Lesnickým školám, Střední zemědělské školy, Obchodní akademie.


Připraveno bude testování kol a elektrokol Galaxy, Bulls a E-Totem. Jízdu na historických kolech předvede Klub velocipedistů Písek. Zájemci budou mít možnost vyzkoušení jízdy na replice vysokého kola, pod dohledem mistra světa Pavla Rybaříka. Na všechny závodníky čeká sladké překvapení - koláče od Pekárny Zlivice.

 

Ředitel závodu Miroslav Krejča připomíná malým závodníkům a hlavně jejich rodičům - Kolo musí být v dobrém technickém stavu, při závodě je povinné použití cyklistické ochranné přilby.

Info: prodejny CykloŠvec Písek: U Hřebčince 2509, Tel.: 382 206 450, Harantova 1317, tel. 382 221175 www.cyklosvec.cz

 

První závod letošní GALAXY sérieGalaxy CykloŠvec maraton Tálín se uskuteční v sobotu 2. května na trati 38 a 72 km. Vložený závod pro děti od 10,00 na návsi v Tálínu. Zveme Vás i na další závod 16.5. v Prachaticích. Další informace na www. galaxy-serie.cz

 

Jaroslav Pospíšil

Diskusní fórum pro: "Cyklistický závod dětí a mládeže v Písku"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |