Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na kole za zážitky po celé republice

24.1.2019 10:31

Patříte mezi sportovní nadšence, kteří už se těší na jaro, až zase šlápnou do pedálů? Cykloturistika je u Čechů natolik populární, až je problém si vybrat kam vyrazit. Naplánujte si tedy své trasy už teď. Přinášíme tipy na nejzajímavější cyklostezky.

Bookmark and Share

Podmínky pro cykloturistiku jsou v České republice ideální díky stále se rozrůstající síti cyklostezek. Patříte k nadšencům, kteří si užívají přírodu nejraději za jízdy na kole? Poradíme kam na výlet!

Cyklovýlet na Moravě


Poznávejte krásu všech zákoutí Moravy. Bike resort Valašsko je místo s překrásnou přírodou na pomezí Moravy a Slovenska. Systém cyklotras je postavený tak, aby si návštěvník prohlédl to nejzajímavější z tamního okolí. Nechybí ani spousta zastávek s informacemi a službami pro cyklisty.

Horské kolo v akci


Láká vás spíše jízda po horách a lesích? Potom jsou pro vás tím pravým Rychlebské a Lipovské stezky. Užijte si jedinečnou krajinu hor a přes 40 km trasy plné adrenalinu a napětí.
 
Cykloturistika po historii


Pokud kromě cyklistiky milujete také historii, určitě si užijete cyklovýlet po památkách spojených s čarodějnickými procesy. Poznávejte historická fakta o čarodějnicích, prohlédněte si památky a prožijte jízdu na kole trochu jinak na trase dlouhé 137 km.

Nezapomeňte na ubytování


Je zřejmé, že takovou cyklotrasu neurazíte během jednoho dne. S portálem Tipli.cz ušetříte za ubytování i stovky korun. Stačí se zaregistrovat a získávat peníze z nákupu zpět.

Registrace na cashback portálu Tipli je zcela zdarma. Poté se jen prokliknete do partnerského obchodu, sjednáte ubytování a počkáte, až vám na účet dorazí odměna. Získáte tak snadno a rychle výhodné a kvalitní ubytování. Například při rezervaci ubytování na Booking.com ušetříte s Tipli až 4 %.

Také sportovní výbava na dovolenou něco stojí. Nejen ubytování pořídíte s Tipli levněji, šetřete i na nákupu kvalitního oblečení či vybavení na kolo. Za online nákupy přes Tipli můžete získat nazpět až 33 %!

 

Zajistěte si cestovní pojištění


Vášnivý cestovatel by měl vždy myslet na bezpečnost. Sjednejte si cestovní pojištění a jezděte na kole bez obav. Nejjednodušší je zařídit si cestovní pojištění online. To většinou zahrnuje i storno poplatků u ubytování, což vám ušetří zbytečné starosti.

Už víte, kam s rodinou letos vyrazíte? Tak hlavně nezapomeňte před sezonou správně seřídit kolo a nakoupit vhodné sportovní vybavení!
 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Na kole za zážitky po celé republice"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |